i5 8400 Sisteme Windows 7 Kurma

Mura_t

Kilopat
Yer
Yalova
Daha fazla  
Meslek
Ö.G.G
Şu an orijinal Windows 10 Pro işletim sistemi kurulu memnunum fakat bir oyunda performans farkına bakmak için Windows 7 kurmak istiyorum. Anakartım B360M Aorus Gaming 3, kendi sitesinde Windows 7 driverler yok. Nasıl bir yol izleyerek kurabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an orijinal Windows 10 Pro işletim sistemi kurulu memnunum fakat bir oyunda performans farkına bakmak için Windows 7 kurmak istiyorum. Anakartım B360M Aorus Gaming 3, kendi sitesinde Windows 7 driverler yok. Nasıl bir yol izleyerek kurabilirim?
8.nesil işlemciye Windows 7 kurulmaz. Mecbur Windows 10 kullanmanız gerekiyor. Windows 10'da daha sağlıklı çalışır.

7 çalıştırılabilir ama desteği az ve Microsoft'un "DESTEKLENMEYEN DONANIM" yazısından kaçmak baya bir zor.
Düzenleme:Hatırlarsam kurulumda USB farede çoğunlukla desteklenmiyor. PS/2 fare varsa ve anakartta PS/2 portu varsa onu kullanın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı