i5 8400 Sisteme Windows Kuramama

Mura_t

Kilopat
Yer
Yalova
Daha fazla  
Meslek
Ö.G.G
Bileşenlerim bugün geldi ve montaj yaptım. Elimde SSD vardı içinde Windows 10 yüklü şekilde duruyordu onuda taktım. Fakat PC çalıştırıyorum anakartta BOOT ışığı yanıyor ve direk BIOS açılıyor. USB format diski hazırladım fakat bir türlü BOOT edemiyorum yardımcı olur musunuz? BIOS güncellemesini yaptım fakat USB'yi FAT32 biçimlendirip güncelledim NTFS olarak görmedi.

Gigabyte B360M Aorus 3
i5 8400
Kingston Hyprx 4 GB 2666 MHZ

Son düzenleyen: Moderatör:
Boot kısmından UEFI kısmını açmamışım sorunu çözdüm. Fakat şimdide ağ kablosu takılı fakat internet yok. Simge üzerinde çarpı işareti var. Yardımcı olur musunuz ?
O sorunuda elimdeki Wifi adaptörü sayesinde çözdüm. Sanırım bizim forumdaki yüklü olan ISO dosyasında sıkıntı var çünkü ISO'yu buradan indirdim ve internetim kablom takılı olduğu halde gözükmedi. @Recep Baltaş @Jira @Asım Demir böyle bir durum olabilir mi? İndiren arkadaşlar sorun yaşamasınlar..

Son düzenleme:
Önceden kurulu Windows'u taşımak için en iyi yol tüm sürücüleri önceden kaldırmaktır. Tüm donanım sürücülerini ve yazılımlarını kaldırınız. Donanım tarama ile sürücüleri bulup Windows Update ile güncelleyiniz.

Önceden kurulu Windows'u taşımak için en iyi yol tüm sürücüleri önceden kaldırmaktır. Tüm donanım sürücülerini ve yazılımlarını kaldırınız. Donanım tarama ile sürücüleri bulup Windows Update ile güncelleyiniz.
Dediğinizi anlamadım ben zaten buradan ISO dosyasını indirdim ve format attım. Fakat format sonrası ağ kablosu takılı olduğu halde PC'ye internet gelmedi internetsiz nasıl güncelleme yapayım ki.

Dediğinizi anlamadım ben zaten buradan ISO dosyasını indirdim ve format attım. Fakat format sonrası ağ kablosu takılı olduğu halde PC'ye internet gelmedi internetsiz nasıl güncelleme yapayım ki.
http://download.gigabyte.eu/FileList/Driver/mb_driver_lan_intel_v23.0.zip
Bu sürücüyü bir telefon aracılığı ile indirin. (Yaklaşık 180MB) Akabinde telefonu bilgisayara şarj kablonuz veya veri kablonuz ile bağlayın ve bu sürücüyü bilgisayara atıp kurun. Ardından internete sorunsuz girebilmeniz gerekiyor. Giremiyorsanız kullandığınız kablo bozuk olabilir.

http://download.gigabyte.eu/FileList/Driver/mb_driver_lan_intel_v23.0.zip
Bu sürücüyü bir telefon aracılığı ile indirin. (Yaklaşık 180MB) Akabinde telefonu bilgisayara şarj kablonuz veya veri kablonuz ile bağlayın ve bu sürücüyü bilgisayara atıp kurun. Ardından internete sorunsuz girebilmeniz gerekiyor. Giremiyorsanız kullandığınız kablo bozuk olabilir.
Hocam çok teşekkürler araştırıp bulmuşsun ama ben sorunu çözdüm zaten wifi apartı ile.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı