i7 14700K uyumlu anakart tavsiyesi

Mustafa atak

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
i7 14700K işlemcisine uyumlu bir anakart istiyorum. Z serisi ve DDR5 olursa çok güzel olur. Marka tercihi ASUS ve MSI.

10 15k.

Benim sistem kasa dahıl Power ekran kartı ve anakart Full ASUS bundan dolayı ASUS'tan şaşmak istemiyorum ancak MSI anakartları ASUS'tan daha düzgün ve artıları daha fazla.

Şu an elimde ASUS Prime B660 Plus bir anakart var bunun ustunde 14700k ya OC yapma sansım var mı aslında bundan dolayı OC yapamam diye degıstırıyorum anakartımı.

Şuan indirimde.

Şu an elimde ASUS Prime B660 Plus bir anakart var bunun ustunde 14700k ya OC yapma sansım var mı aslında bundan dolayı OC yapamam diye degıstırıyorum anakartımı.

ASUS Prime B660 ile OC yapamazsın. Attığım TUF olanı alabilirsin MSI ile kafa kafaya 1 faz fazlası var ASUS PCIe hat sayısı fazla diye hatırlıyorum. Çok takılma al Asusu kullan seni memnun eder.

ASUS Prime B660 ile OC yapamazsın. Attığım TUF olanı alabilirsin MSI ile kafa kafaya 1 faz fazlası var ASUS PCI-e hat sayısı fazla diye hatırlıyorum. Çok takılma al ASUS'u kullan seni memnun eder.

Faz fazla olunca mı ıyı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı