i7 3630QM sistem VirtualBox kaldırır mı?

Litenium

Centipat
Merhaba. İlk önce PC'min sahip olduklarını yazayım fakat haberiniz olsun: PC 6 yılı aşkın bir süredir kullanılıyor. O yüzden soruyorum:

i7 3630QM.
GeForce GT 630M.
RAM 8 GB DDR3.

Diğer şeyler hakkında bir bilgim yok. Bir Linux veya Windows 10 kaldırır mı? (kaldırmayacağından eminim ama kaldırıyor ise macOS kaldırır mı?) Eğer herhangi birini kaldırırsa nereden yapabilirim söyler misiniz?

O işlemciyi 9 sene kullandım.

SSD ile Windows 10’u taş gibi çalıştırıyor. Linux distrolarında da bir problem yaşamamıştım. MacOS hiç denemedim.

O işlemciyi 9 sene kullandım.

SSD ile Windows 10'u taş gibi çalıştırıyor. Linux distrolarında da bir problem yaşamamıştım. macOS hiç denemedim.

Sıkıntı şu ki bilgisayarımdaki bir sorun nedeni ile tamir işlemi gördükten sonra HDD kullanmaya başladım bir daha da tamir gereği duymadım (çünkü tamir ettirdiğimde yaşım çok küçükdü daha SSD ne HDD ne onu bile bilmiyordum) şimdi de iş işten geçti ama yine de kaldırır derseniz deneyeceğim.

Sıkıntı şu ki bilgisayarımdaki bir sorun nedeni ile tamir işlemi gördükten sonra HDD kullanmaya başladım bir daha da tamir gereği duymadım (çünkü tamir ettirdiğimde yaşım çok küçükdü daha SSD ne HDD ne onu bile bilmiyordum) şimdi de iş işten geçti ama yine de kaldırır derseniz deneyeceğim.
Hocam bu senenin başına kadar bu işlemciyi kullanıyordum. SSD takarsanız rahat kullanırsınız. İşlemci 3.20GHz’e kadar Oc yapıyor kendini zaten.

Merhaba. İlk önce PC'min sahip olduklarını yazayım fakat haberiniz olsun: PC 6 yılı aşkın bir süredir kullanılıyor. O yüzden soruyorum:

i7 3630QM.
GeForce GT 630M.
RAM 8 GB DDR3.

Diğer şeyler hakkında bir bilgim yok. Bir Linux veya Windows 10 kaldırır mı? (kaldırmayacağından eminim ama kaldırıyor ise macOS kaldırır mı?) Eğer herhangi birini kaldırırsa nereden yapabilirim söyler misiniz?

Dost o işlemcinin kıymetini bil. Windows 10'u 9 katlar 10'a böler. Yani hafif kalır. Ekran kartın da var. Daha ne olsun.

Dost o işlemcinin kıymetini bil. Windows 10'u 9 katlar 10'a böler. Yani hafif kalır. Ekran kartın da var. Daha ne olsun.

Bilgisayar gereksinimlerinden çok anlamıyorum bu işlemcinin neyi varda herkes bu kadar övüyor birisi aydınlatırsa sevinirim örneğin Valorant denedim kaldırmadı (buga girdi detayları için konularıma bakabilirsiniz açtım diye hatırlıyorum) PCm SSD olmadığından dolayımı bu kadar kötü çalışıyor yani?

Bilgisayar gereksinimlerinden çok anlamıyorum bu işlemcinin neyi varda herkes bu kadar övüyor birisi aydınlatırsa sevinirim örneğin Valorant denedim kaldırmadı (buga girdi detayları için konularıma bakabilirsiniz açtım diye hatırlıyorum) bilgisayarım SSD olmadığından dolayımı bu kadar kötü çalışıyor yani?

SSD takarsan tadından yenmez. Bu CPU zamanın en iyi i7'si diyebilirim. Benim NP700G7C Samsung cihazda aynı CPU var.

Yeni konular

Geri
Yukarı