i7 4770 ve Gtx 560'lı Masaüstü Casper CD.VTI4770B Nasıldır ?

OOO daha bunun WİN 8 64 Biti var. Neyse kardeş mesela benim 64 bit bir bilgisayarım var. 32bit İsteyen bir oyunu oynayamaz mıyım yani demek istediğim sistem gereksinimlerinde 64 bit yazmak zorunda mı ona göre alacağım da. :) Örneğin: AC4'ü oynayabilir miyim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Özür diliyorum toplama bilgisayarlar çöp yazmışım. :) ASUS ve birkaç marka haricinde ''hazır bilgisayarlar'' çöptür. Ayrıca bende toplama bilgisayar kullanıyorum.

Zaten 500 serisi eski bir seri ve gtx560 soldan ikinci rakamı yine 6 olan gtx760 dan daha düşük performanslı bir ekran kartı. Zaten arkadaşlar belirtmiş ve de casper herkesin doğruladığı gibi maalesef ülkemizi başarılı bir şekilde temsil edip göğe çıkartacak bir firma değil gtx560 yeni nesil bilgisayarlar için düşük performanslı bir ekran kartı onun için toplama candır :)

Hayatın yolundaysa, mutluysan ve bu mutluluğu monotonluk olarak görüp, birazda dert sahibi olayım diyorsan.
CASPER bir dünya markası tek geçerim :)
Şaka bir yana uzak dur aman ha.
Casper pişmanlıktır.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı