Çözüldü İ7 7700 Sistemin Ederi Nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Priviyet Putin

Hectopat
İşlemci:
Intel Core i7 7700 Soket 1151 3.6GHz 8MB önbellek 14nm

Ekran kartı:
ASUS AMD RX560-O2G GDDR5 2 GB 128 Bit
Anakart:
MSI B250M PRO-VD Intel B250 soket 1151 DDR4 2400MHz VGA&DVI anakart

RAM:
Crucial 8 GB 2133MHz DDR4 RAM(2 tane)
Harddisk:
WD Blue WD10EZEX 3.5" SATA 3 7200 RPM 1 TB 64 MB cache HDD
SSD:
240 GB'lık bir SSD çok pahalı bir şey değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
hadi ya o kadar düşük mü :D piyasa fiyatı 3000tl olan bir işlemci o kadar değersizleşiyor mu ya :(

Aslında ben, performans açısından hak edecek fiyatını belirledim, söylediğim fiyatlara sahibinden gibi sitelerde bu seviyedeki bir makineyi bulmak neredeyse imkansız şu an, 3000TL'ye şu an Ryzen 7 3800X/9700KF gibi işlemciler alınabiliyor, ama yine de son fiyatı belirleyecek olan yine sizsiniz.

Aslında ben, performans açısından hak edecek fiyatını belirledim, söylediğim fiyatlara sahibinden gibi sitelerde bu seviyedeki bir makineyi bulmak neredeyse imkansız şu an, 3000TL'ye şu an Ryzen 7 3800X/9700KF gibi işlemciler alınabiliyor, ama yine de son fiyatı belirleyecek olan yine sizsiniz.
Çok teşekkürler yardım ettiğiniz için ancak kafama takılan bi cümle oldu, sahibinden gibi siteler de bu fiyata bu seviyede ki makineyi bulmak imkansız derken, kötü anlamda mı iyi anlamda mı söylediniz çünkü oraya koyacağım pc yi :D

Çok teşekkürler yardım ettiğiniz için ancak kafama takılan bi cümle oldu, sahibinden gibi siteler de bu fiyata bu seviyede ki makineyi bulmak imkansız derken, kötü anlamda mı iyi anlamda mı söylediniz çünkü oraya koyacağım pc yi :D

Rica ederim, şu an o fiyatlarda bu özellikte bir bilgisayar bulmak neredeyse imkansıza yakın bir şey olduğu için ilana koyduğunuz an; kısa süre içerisinde rahatlıkla müşteri bulabileceğinizi düşünüyorum, ama siz yine de benzer özellikteki bilgisayarları bir göz gezdirin, minimum belirledikleri fiyat üzerinden siz de o aralıklarda bir üst sınır belirleyin, ortamı bir yoklayın, belki alıcısı çıkar yine, deneyip görmek lazım 🙂.

Rica ederim, şu an o fiyatlarda bu özellikte bir bilgisayar bulmak neredeyse imkansıza yakın bir şey olduğu için ilana koyduğunuz an; kısa süre içerisinde rahatlıkla müşteri bulabileceğinizi düşünüyorum, ama siz yine de benzer özellikteki bilgisayarları bir göz gezdirin, minimum belirledikleri fiyat üzerinden siz de o aralıklarda bir üst sınır belirleyin, ortamı bir yoklayın, belki alıcısı çıkar yine, deneyip görmek lazım 🙂.
vallahi allah razı olsun bende sürekli piyasa araştırması yapıyordum araştırma yapmaktan beynim erimişti hızır gibi yetiştiniz çok teşekkürler kolay gelsin

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı