i7 7700HQ Assetto Corsa %99 CPU occupancy

Kerim_Efe

Decapat
Daha fazla  
i7 7700HQ Assetto Corsa %99 CPU occupancy sorunu alıyorum ama işlemci kötü değil. CM'den dpc sunucularına girdiğimde oluyor grafikler ve csp en düşükte olmasına rağmen yine alıyorum bu sorunu. Intel sürücülerini güncellesem düzelir mi?

Son düzenleme:
Hocam modlu sunucularda çok normal bir durum. Önüne geçmeniz biraz zor çünkü modlardan kaynaklı yaşanan bir durum. i7 7700 ve i7 11600HQ işlemci olan iki sistemimde de otoban, trafik ve araç modları olan ağır bir sunucuya girince CPU sorununu yaşıyorum.

Hocam modlu sunucularda çok normal bir durum. Önüne geçmeniz biraz zor çünkü modlardan kaynaklı yaşanan bir durum. i7 7700 ve i7 11600HQ işlemci olan iki sistemimde de otoban, trafik ve araç modları olan ağır bir sunucuya girince CPU sorununu yaşıyorum.

Bir de diğer konularda görmüştüm trafik araç sayısını düşürün diyordu bunu nasıl yaparım?

i7 7700HQ Assetto Corsa %99 CPU occupancy sorunu alıyorum ama işlemci kötü değil. CM'den dpc sunucularına girdiğimde oluyor grafikler ve csp en düşükte olmasına rağmen yine alıyorum bu sorunu. Intel sürücülerini güncellesem düzelir mi?

Ekran kartın yüksekse grafikleri fullemeyi dene daha düşük işlemcim var ayarlar Full'de çözünürlük 2K da sorunsuz oynuyorum dpc-ngg ayrıca yoğun trafik sunucularına girme normal trafiğe gir.

Ekran kartın yüksekse grafikleri fullemeyi dene daha düşük işlemcim var ayarlar Full'de çözünürlük 2K da sorunsuz oynuyorum dpc-ngg ayrıca yoğun trafik sunucularına girme normal trafiğe gir.

Darboğaz olasılığından dolayımı bu arada 1*5* var.

1050 ile zor bir tık. Ayarları yükseltebildiğin kadar yükselt ki yük biraz daha ekran kartına binsin. i7 6700 ile yoğun trafikte hatasız oynuyorum normal trafikte oynayabilmen lazım.

İnşallah.

1050 ile zor bir tık. Ayarları yükseltebildiğin kadar yükselt ki yük biraz daha ekran kartına binsin. i7 6700 ile yoğun trafikte hatasız oynuyorum ben normal trafikte oynayabilmen lazım.

Ekran kartın ne bir de hangi servere giriyosun. Server 1 serv er 14 gibi.

Darboğaz olasılığından dolayımı bu arada 1*5* var.

İnşallah.

Ekran kartın ne bir de hangi servere giriyosun. Server 1 serv er 14 gibi.

1050 ile senin işlemci darboğaz yapmaz. Ayarları yükseltebildiğin kadar yükselt inşallah olur. Ekran kartım RX580, server olarak hangisi boşsa ona giriyorum ben yanında yoğun trafik yazmasın yeterli.

1050 ile senin işlemci darboğaz yapmaz. Ayarları yükseltebildiğin kadar yükselt inşallah olur. Ekran kartım RX580, server olarak hangisi boşsa ona giriyorum ben yanında yoğun trafik yazmasın yeterli.

Kanka yaptım da RAM yetmiyor galiba bu sefer de Max RAM kullanıyor ve hala CPU occupantcy alıyorum ama görev yöneticisinde ½40 görünüy CPU.

Geri
Yukarı