i7 880 Sistem Valorant'ta kaç FPS verir?

En düşük ayarlarda 60 ila 100 arası verebileceğini düşünüyorum ama şahsen böylesine eski bir sistem ile, Unreal Engine motorunu kullanan Valorant'ı açmayarak bilgisayarınıza biraz acıyın derim.

En düşük ayarlarda 60 ila 100 arası verebileceğini düşünüyorum ama şahsen böylesine eski bir sistem ile, Unreal Engine motorunu kullanan Valorant'ı açmayarak bilgisayarınıza biraz acıyın derim.
Valorant'ın da öyle ahım şahım bir grafiği yok hocam 🤣 Unreal Engine olsa ne olur konsept farklı olduktan sonra.

En yüksek ayarda 70 alıyor bu arkadaş. Siz de aşağı yukarı en yüksekte 80, en düşükte 120-150 alırsınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

En yüksek ayarda 70 alıyor bu arkadaş. Siz de aşağı yukarı en yüksekte 80, en düşükte 120-150 alırsınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben i5 3470 ve GT 1030 kombinasyonuyla en düşükte 1440x900 çözünürülüğünde 130-140'ı zor görüyorum, bu imkânsız bir şey 🤣 Video eskiyse şuan oyunun optimizasyonu bozuk olabilir.

Valorant'ın da öyle ahım şahım bir grafiği yok hocam 🤣 Unreal Engine olsa ne olur konsept farklı olduktan sonra.
Sistem özelliğim altta, kullanıcı imzası olarak yazıyor. Ben bu sistemle Valorant dahi olsa Unreal Engine ile yapılmış her türlü oyun çok ağırmış gibi geliyor. Bilmiyorum belki de bir ben böyle hissediyorumdur, bu oyun motoruyla ilgili.

Geri
Yukarı