i9 9900K için sessiz soğutucu tavsiyesi

NHu12s performans açısından nasıl olur nhd15e ve benim kullandığım COOLER MASTER MASTERLIQUID ML240L V2 göre? sorun yaşar mıyım? oyun oynamıyorum arada bi render yapıyorum sadece
Bilemiyorum bence Ml240ta kal.

Noctua NH-U12A kullanıyorum. Corsair 240MM soğutucuyu söküp geçtim. Boşta 33 derece ve bunu 1000 RPM de yapıyor. Vergiler dahil 2K fiatı var. Tavsiye ederim. 5 sene fan ömrü sunuyor noctua.

Merhaba, şu an kullandığım Cooler Master Masterliquid ML240l V2 (120mmx2) RGB LED sıvı soğutma sistemi gayet güzel soğutuyor ama sesli ve bu beni rahatsız ediyor.

Oyun oynamıyorum benim için iyi soğutsun sessiz olsun yeterli.

Kule tipi soğutmaları çok sevmiyorum ama gerçekten sessizse ona da geçebilirim. Tavsiye edebileceğiniz soğutucular varsa çok memnun olurum.
Yeni soğutucu yerine sahip olduğunuz soğutucuya yeni fan alıp daha sessiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

mantıklı geldi. önerebileceğin sessiz fan var mı?
Arctic P12 alabilirsiniz, oldukça sessiz ve performanslılar. RGB olarak bilmiyorum, daha yeni Airblazer 120rw aldım. Ben memnunum ama Arctic kadar sessiz değiller.
Arctic'lerden sıvı soğutmaya takmak için uzun vidalardan çıkmıyor, elinizde varsa onu kullanabilirsiniz. Silverstone Airblazer 120r'dan çıkıyor.

Geri
Yukarı