i9 9900K ve RTX 2080 Ti sistem toplama

hsnrdmr

Centipat
Intel i9 9900K işlemci ve RTX 2080 Ti olan bir PC toplamayı düşünüyorum. Render ve oyun amaçlı kullanılacaktır. Overclock da yapabilirim. Bunları göz önünde bulundurarak öneri yapar mısınız?

Ekran kartı ve işlemciyi yurtdışından getirteceğim hatta belki anakartı da öyle yapabilirim.

1) Ekran kartını ASUS veya EVGA 2080 Ti düşünüyorum. Siz hangi marka modeli önerirsiniz diğer markalarda olabilir (MSI Gigabyte vb. )

2) Anakartta karar veremiyorum çok önemli mi gerçi onu da bilmiyorum. Anakart önerileriniz benim için çok önemlidir. Neden hangi anakartı önerdiğinizle beraber yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
EVGA bulma imkanınız var ise kesinlikle almanızı öneririm. Anakart olarak ileri seviye OC düşünmüyorsanız MSI Gaming Plus veya Asus TUF Gaming işinizi görecektir.

EVGA bulma imkanınız var ise kesinlikle almanızı öneririm. Anakart olarak ileri seviye OC düşünmüyorsanız MSI Gaming Plus veya Asus TUF Gaming işinizi görecektir.
@Ege Hazar evganın önerebileceğiniz modeli varmı black nasıl sizce?
@Nealarus @crosmeny @00kerem00 daha önce hiç amd kullanmadım araştıracağım peki dediğiniz işlemciyle nasıl bir sistem toplanmalı? anakart,ekran kartı falan?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı