Satılık i9 9900KS ve 2080 Ti Full Gaming Sistem

Selam, iyi satışlar. Parça olarak vermeyi düşünmüyorum demişsiniz ama yine de sormak istedim Zowie mouse ve varsa mouse padi satmayı düşünürsen fiyat verebilir misin. Sistem çok iyi bu arada, benim tavsiyem üst düzey donanım toplamak isteyen birileri illaki çıkacaktır ve böyle bir sistemi kaçırmayacaktır. Bir süre komple sistem alıcısı için beklemelisin. Ancak ana parçalara alıcı çıkarsa ekran kartı işlemci ve anakart gibi iyi fiyattan verirsen, sistemin kalan parçalarını daha yüksek bütçe ile elinden çıkartabilirsin.

Hocam aklınızdan geçen fiyat nedir?
Uzun uzun düşündüm. Günümüz ekonomik durumunda sistemin satılmayacağı aşikar. O yüzden ben de akıl danışmak istedim ama kimse mesajı okumayıp ayrı ayrı satın almak istedi :) Yani soruyu ben sorayım ne kadar etmeli, nasıl fiyat vermeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemin google'da araştırdığım kadarıyla bugün toplasanız 33-35 bin bandında bir fiyat çıkıyor eğer bileşenlerede doğru baktıysam ikinci elde bugünkü ekonomik durumu düşünürsek satmanız zor gibi gözüküyor ama böyle ekstrem sistem kuranlar yada kurmak isteyenlerde yok değil umarım şansınız yaver gider böyle birine denk gelirsiniz.

Uzun uzun düşündüm. Günümüz ekonomik durumunda sistemin satılmayacağı aşikar. O yüzden ben de akıl danışmak istedim ama kimse mesajı okumayıp ayrı ayrı satın almak istedi :) Yani soruyu ben sorayım ne kadar etmeli, nasıl fiyat vermeliyim?
Alıcı olarak sorduğum için benim şu kadar eder demem doğru olmaz 😅 siz bir dc hesabı verin isteseniz oradan bir pazarlık yapalım

Yeni konular

Geri
Yukarı