Steam İade kabul etmiyor

ilkay kalfa

Picopat
Daha fazla  
MB Warband oyununa mod almıştım 30 dk ya oynadım ya oynamadım. Beğenmedim iade talebi oluşturdum aradan neredeyse 1 ay geçti tekrar iade talebi oluşturdum hala cevap yok.

MB Warband oyununa mod almıştım 30 dk ya oynadım ya oynamadım. Beğenmedim iade talebi oluşturdum aradan neredeyse 1 ay geçti tekrar iade talebi oluşturdum hala cevap yok.

Satın alımdan sonra 2 hafta süreniz oluyor. İlk iade talebini oyunu aldıktan ne zaman sonra oluşturdunuz?

Hocam yaklaşık yarım saat sonra.
Steamin kendi sayfasında şöyle bir bilgi var;

"Steam mağazasından alınmış DLC, satın alma işleminden sonraki on dört gün içinde, eğer DLC alındıktan sonra ilgili oyun iki saatten daha az oynandıysa, yani DLC kullanılmadığı, değiştirilmediği veya transfer edilmediği sürece iade edilebilir. Bazı durumlarda, üçüncü şahıslar tarafından sağlanan bir DLC için, Steam tarafından iade yapılamayacağını lütfen unutmayın (örneğin, DLC bir oyun karakterinin seviyesini geri alınamayacak bir şekilde yükseltiyorsa). Bu istisnalar satın almanın yapılacağı Mağaza sayfasında açık bir şekilde gösterilecek."

Yazdığı üzere almış olduğunuz DLC oyundaki herhangi bir şeyi kalıcı olarak etkileyebilcek bir DLC ise ( seviye, güç, istatistik vb.) iade edemiyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı