Ibanez GRX20 mi Yamaha Pacifica 012 mi?

KaganFidan

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, benim daha önce bir enstrüman geçmişim yok ve yeni bir karar aldım. Elektrogitar almayı düşünüyorum ancak birkaç aklıma takılan soru var. 2 gitar arasında kaldım. Ibanez grx20 ve Yamaha pacifica 012 rock ve metal çalmayı istiyorum. Master of puppets tarzı, vb. şarkılar ancak iki gitar arasına kaldım. 2. el almayı düşünmüyorum. Deneyimsizim, doladirilabilirim, o yüzden bu iki gitar arasında kaldım. Hangisi yapmak istediğim, müzik türüne uygun, deneyimli olanlar yardımcı olabilir mi acaba? Veya aklınızda daha uygun olacağını düşündüğünüz bir gitar varsa onu da önerirseniz sevinirim teşekkürler.

F/P ne oluyor açıklayabilir misiniz acaba gitarda yeni olunca bu tarz terimleri anlamıyorum.

İnternetten baktım fiyat performansmış parada pek sorunum yok 12K ya kadat çıkabilirim önemli olan kalite bunu göz önünde bulundurunca hala grx20 mi daha mantıklı.

Hocam ikisi de güzel gitarlar pek fark etmiyor ama grx20 alın pacifica o parayı hak etmiyor.

Kaliteli kablo ve amfi kullanmaya dikkat edin hocam yeni başlayacağınız müzik hayatınızda başarılar.

Kaliteli kablo ve amfi kullanmaya dikkat edin hocam yeni başlayacağınız müzik hayatınızda başarılar.

Baktım ancak amfilerde pek bilgim yok sizin bilginiz varsa önerebilir misiniz marka verirseniz yaşadığım şehirde 2 el bakmaya çalışacağım çünkü çok pahalı kaliteli amfiler ve 2 el amfi almak mantıklı mı kabloyu lino olarak atabilirseniz sevinirim fiyatları o kadar çok değil alabilirim.

Baktım ancak amfilerde pek bilgim yok sizin bilginiz varsa önerebilir misiniz marka verirseniz yaşadığım şehirde 2 el bakmaya çalışacağım çünkü çok pahalı kaliteli amfiler ve 2 el amfi almak mantıklı mı kabloyu lino olarak atabilirseniz sevinirim fiyatları o kadar çok değil alabilirim.

Hocam bütçeniz ne?
Lino olarak derken neyi kastediyorsunuz?

@Single_factor

Geri
Yukarı