.ibooks uzantılı dosyaları windows üzerinde açmak?

s_sadistic

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar tam olarak nereye konu açacağımı bilemediğim için buraya konu açma gafletine düştüm. Benim sorunum itunes üzerinde satın almış oldugum bir sürü güzel kitaplar var. Ancak bu kitaplar DRM'li. Ya mac OSX ya da ipad üzerinde açılıyor. Daha önceden ipad üzerinde kullanıyordum. Malesef ipad kırıldı. Ve ben kitaplarımdan mahrum kaldım. Yeni bir ipad alma gibi bir durumum şu anda yok. Dandik bir notebook kullanıyorum. Yani belki "hackintosh" kur diyenlar olabilir diye yazıyorum. Yani benim sorunun özü "Bu kitapları windows üzerinde nasıl açarım?" olacak. Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Firefox, EPUBReader uzantısı ile birlikte bu dosyaları okuyabiliyor. Eğer ibooks dosyasında DRM varsa ve kitap sana ait ise Requiem 4.1 ile DRM korumasını kaldırabilirsin. Yine Windows üzerinde Adobe Digital Editions ve Calibre gibi programlarla da bu dosyaları açabilmen gerek.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı