iCloud mail adresi unutulan hesabı kurtarma

pcdev3090

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba! Telefon ekranım kırık olduğu için bir bayii ile Apple servisine ilettim. Verdiğim bayii telefonumun sıfırlanacağını söylememişti ancak sıfırlanmış. Telefonumun iCloud şifresini biliyorum, iCloud hesabımın bağlı olduğu telefon numarası ile şu an kullandığım telefon numarası aynı. iCloud hesabımı kurtarmam mümkün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
PC üzerinden şifre mi unuttum deyip sıfırlama seçeneklerinden telefon e-posta vs bir şey yapın kurcalayın hocam illa birini hatırlarsınız.

Eğer hiçbir şekilde ulaşımınız yoksa faturasıyla Apple başvuracaksınız.

Eğer faturada yoksa vs hiçbir şey yoksa fatura sizin adınıza değilse cihaz sizin için çöp oluyor.

Evet var. Nasıl olacak?
Bilgisayar uzerinden iCloud'a giris yapin sonra ana menude sag ustte su ikona tiklayin:

1693592115648.png

Acilan menude Bul'u acin.

1693592147095.png

Sonra tekrar sifre isteyecek sifrenizi girin. Acilan aygitlar listesinde kullandiginiz iPhone'u bulun ve secin, seceneklerden ''iPhone'u Sil''e tiklayin cihaz uzerindeki iCloud kilidi kalkacaktir.

1693592343055.png

Hocam e posta yeri geliyot. E posta yerine telefon nasıl
yapoarım

Bilgisayar uzerinden iCloud'a giris yapin sonra ana menude sag ustte su ikona tiklayin:

Eki Görüntüle 1927308

Acilan menude Bul'u acin.

Eki Görüntüle 1927309

Sonra tekrar sifre isteyecek sifrenizi girin. Acilan aygitlar listesinde kullandiginiz iPhone'u bulun ve secin, seceneklerden ''iPhone'u Sil''e tiklayin cihaz uzerindeki iCloud kilidi kalkacaktir.

Eki Görüntüle 1927319
Hocam bahsettiğim şey icloud değil de apple kimliği sanırım onu nasıl yapabilirim?

Hocam e-posta yeri geliyor. E-posta yerine telefon nasıl yaparim?
E-postaniz oldugunu soylemistiniz, telefonunuzu giremezsiniz o kisima. Eger unuttuysaniz sunlardan birini deneyin.

E-postaniz oldugunu soylemistiniz, telefonunuzu giremezsiniz o kisima. Eger unuttuysaniz sunlardan birini deneyin.

Birkaç hafta önce Apple Kimliğime bir site üzerinden giriş yapmıştım. Şimdi baktım bilgilerim kaydedilmemiş site üzerinde. Bu girdiğim bilgilere bilgisayar üzerinden ulaşabilir miyim?

@Setsuna Yuki Hocam ne diyorsunuz birkaç gün geçti ama

Son düzenleme:
Birkaç hafta önce Apple Kimliğime bir site üzerinden giriş yapmıştım. Şimdi baktım bilgilerim kaydedilmemiş site üzerinde. Bu girdiğim bilgilere bilgisayar üzerinden ulaşabilir miyim?

@Setsuna Yuki Hocam ne diyorsunuz birkaç gün geçti ama
Hocam attigim makaledekiler disinda baska bulma yontemi yok, bilgisayardaki tarayici da kaydetmediyse bulamazsin.

Mail kutuna bir goz at Apple'dan gelen maillerde illa ki yazar e-postan.

Geri
Yukarı