iCloud'u kilitlenmiş iPhone 6 nerede açılır?

M.Arda Solmaz

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
İyi forumlar. Annemin eski kullanmadığı iPhone 6 var 2-3 sene önce formattan sonra iCloud'u kilitlendi. Biz açamıyoruz. Açtığını iddia eden yerler var, güvenilir midir? Daha önce yaptıran oldu mu veya bunu yap kesin açılır diyenler var mı?

Yeni bulunan bir açık ile (1 sene oldu aslında) bu iş çözülüyordu. Araştırmak lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Örnek bu videoyu incele. Ama bu işlemler için macOS bir cihaz lazım.

Faturayı IMEI gözükecek şekilde Apple'a atın. Açarlar.

İşte faturası olsa göndericez de telefon çooook önceden alındı faturası falan durmuyor bizimkiler saklamaz öyle şeyleri ben de küçüktüm tabii o zaman.
Yeni bulunan bir açık ile (1 sene oldu aslında) bu iş çözülüyordu. Araştırmak lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Örnek bu videoyu incele. Ama bu işlemler için macOS bir cihaz lazım.

iPad ile yapılmaz değil mi?

İşte faturası olsa göndericez de telefon çooook önceden alındı faturası falan durmuyor bizimkiler saklamaz öyle şeyleri ben de küçüktüm tabii o zaman.

iPad ile yapılmaz değil mi?

Bilinen bir site veya servis var mı?
Siz yine de bir mail atın. IMEI'yi yazın mailde.

IMEI telefonda gözüküyordu yanlış hatırlamıyorsam değil mi? Çünkü kutusu falan hiçbir şey yok. Soruyorum nerede diye bilmiyorum diyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı