Satıldı ID-Cooling SE-207 Duo Black hava soğutucu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Berrkay

Megapat
Süper Moderatör
Sosyal Tayfı
Makaleler
9
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: i3-10100F, 1660 Super, 8 GB RAM.
Laptop: i7-11800H, RTX 3070, 32 GB RAM.
Monitör: ASUS VG248QG
Artık boşa çıktı. Kullanıma bağlı olarak 3. fotoğrafta görüldüğü üzere fan takarken blok köşelerinde yamulmalar mevcut, performansa etkisi yok. Düzeltmeyi denedim elimden geldiğince ancak hiçbir şey girmiyor kolay kolay. Kutu ve kutu içeriği olarak tamdır, ancak 3'lü fan çoklayıcısı bazen temassızlık yapıyor, nereden yaptığını bulamadım. Söküp takınca düzelebiliyor veya hiç sorun olmayabiliyor.

LGA1200 ve AM4 desteği mevcut, 1700 ile uymuyor ne yazık ki. Overclock yapmadığınız sürece üst seviye AMD işlemcileri kaldırabilecek performansta bir soğutucudur, bizzat 240mm sıvı soğutmalar ile test gerçekleştirdim, performans olarak aynı ancak görünüş bakımından tercihi size bırakıyorum :)

Sorunuz olursa konu mesajı veya DC üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Pazarlık cüzi miktarda yapabilirim.

se207 1.jpg

se207 2.jpg

se207 3 .jpg

Son düzenleme:
Almayi dusunen arkadaslar icin birkac yorumda bulunmak isterim. Bu sogutucuyu 5800X ile 4-5 ay kadar kullandim ve rahatlikla sogutabiliyordu. Yani elinizde 5800X gibi bir islemci var ise gonul rahatligiyla alabilirsiniz. Ustelik 5800X icin PBO overclocku da rahatlikla kaldiriyordu. 5800X'in sicaklik ozurlusu bir islemci oldugunu da goz onunde bulundurursaniz SE-207'nin basarili bir sogutucu oldugunu anlayabilirsiniz.

Vay be, sana sattigim urunu 2 yil sonra satilik konusunda gormek huzunlendirdi 🚬 Hayirli satislar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı