İddia: Uncharted Drake's Fortune Remake yapılıyor olabilir

Famronty

Megapat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Çok da şaşırtıcı değil aslında. Seri Uncharted 4 ile zaten bitmişti bence. Yeni oyunu yapamayacaklarına göre eskilere Remake yapacaklar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaynak: Uncharted Remake Reportedly In The Works From PlayStation

Benim için Uncharted 1'de 2'de iyi oyunlar değiller ve baştan aşağı yenileme yapılarak düzeltilebilecek oyunlar lakin Naughty Dog'un hâla daha yeni oyun yapmaması saçmalık. Yeni fikirler ortaya atmayı geçtim, ellerinde var olan serilere de yeni senaryo yazmıyorlar artık. Ortada "Remake" kelimesine ve kaliteli remake yapımlara hakaret niteliğinde olan, Remastereddan hâllice bir Last of Us Part 1'de olunca pek güvenesi gelmiyor insanın.

Benim için Uncharted 1'de 2'de iyi oyunlar değiller
Uncharted 3 hariç hepsini oynama şansım oldu ve gerçekten 1 ve 2 abartılacak kadar iyi oyunlar değiller. Hadi 2. oyunun bazı görev ve bölüm tasarımları hoş fakat 1. oyun gerçekten kötüydü benim için. Çok sık tekrar ediyor ve sıka sıka gitmekten ibaret bir oyun.
Naughty Dog'un hâla daha yeni oyun yapmaması saçmalık. Yeni fikirler ortaya atmayı geçtim, ellerinde var olan serilere de yeni senaryo yazmıyorlar artık. Ortada "Remake" kelimesine ve kaliteli remake yapımlara hakaret niteliğinde olan, Remastereddan hâllice bir Last of Us Part 1'de olunca pek güvenesi gelmiyor insanın.
Naughty Dog eskiden benim için değerli bir firmaydı fakat artık Playstation çatısı altından sürekli aynı işleri yaptığı için değersiz bir firmaya dönüşmeye başladı. Hem gelecek projeleri hem de şuanda üzerinde çalıştıkları projeler umut vadetmiyor. Sadece Playstation için bir pazar kapısı haline geldi bence.

Uncharted 3'ü oynamıştım. Türkçe dublaj olması da oynayışı da bayağı ilgimi çekmişti. Oyunda güzeldi. Ama arkasından 1-2 oynayınca 3.oyun kadar etkili gelmedi. Sırayla oynasam belki düşüncem farklı olabilirdi.

Öncelik sanırım yine PS serisi için mi? PC'ye çıkış yaparsa oyunu az çok unuttuğum için denenebilir.

Serinin en iyi oyunu olan 2'nin burda beğenilmemesi çok tuhaf. Seriyi sırasi ile zamanında oynamamışsiniz belli, yeni nesil falansiniz heralde yoksa imkan veremiyorum yani.

Serinin en iyi oyunu olan 2'nin burada beğenilmemesi çok tuhaf. Seriyi sırasi ile zamanında oynamamışsiniz belli, yeni nesil falansiniz herhalde yoksa imkan veremiyorum yani.

Serinin 2.oyunu en iyi aksiyon macera oyunları arasında ayrıca bazılarının beğenmemesinin nedeni oyunun sürekli bir tempoda olması bir sebep Uncharted 3'te bu olay dengelenmiş ama bir 2. oyun kadar iyi değil bence.

Benim için Uncharted 1'de 2'de iyi oyunlar değiller ve baştan aşağı yenileme yapılarak düzeltilebilecek oyunlar lakin naughty Dog'un hâla daha yeni oyun yapmaması saçmalık. Yeni fikirler ortaya atmayı geçtim, ellerinde var olan serilere de yeni senaryo yazmıyorlar artık. Ortada "remake" kelimesine ve kaliteli remake yapımlara hakaret niteliğinde olan, Remastered'dan hâllice bir Last of Us part 1'de olunca pek güvenesi gelmiyor insanın.

Naughty Dog'un bu saatten sonra Uncharted serisiyle uğraşacağını zannetmiyorum. Uncharted 1-2-3 yapan amy hennig şirketten ayrıldığı için Uncharted 4 zorunlu olarak yapıldı zaten orada seride bitti. Bu remake işini bend Studio'nun yapacağını düşünüyorum. Şu anda herhalde naughty dog yeni IP ile uğraşıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uncharted 3'ü oynamıştım. Türkçe dublaj olması da oynayışı da bayağı ilgimi çekmişti. Oyunda güzeldi. Ama arkasından 1-2 oynayınca 3.oyun kadar etkili gelmedi. Sırayla oynasam belki düşüncem farklı olabilirdi.

Öncelik sanırım yine PS serisi için mi? PC'ye çıkış yaparsa oyunu az çok unuttuğum için denenebilir.

PC için çıkacak muhtemelen bu yüzden yapılıyor hem Sony'nin eski oyunları PC'ye getirme planı var diye sızıntı çıkmıştı.

PC için çıkacak muhtemelen bu yüzden yapılıyor hem Sony'nin eski oyunları PC'ye getirme planı var diye sızıntı çıkmıştı.

Umarım gelir. Bir gün çıkacak umuduyla son oyunu oynamadım çünkü. Aksiyon açısından da sevdiğim oyun. Az çok sahnelerini unuttum. En baştan sırayla oynamak isterim.

Geri
Yukarı