İddiları hep doğru çıkan billbil-kun God of War Ragnarok'un yakında PC için duyurulacağını söyledi

Bu ay duyurulursa ne zamana çıkar.
Genelde duyurduklarında direkt çıkış tarihini verirlerse 3 ay sonra çıkıyor(İlk GoW duyurulduktan ve çıkış tarihi verildikten 3 ay sonra geldi, Spider-Man duyurulduktan ve çıkış tarihi verilidikten 2 ay sonra geldi). Eğer duyurduklarında çıkış tarihi vermezlerse sene sonunu bulur.

Yakında Nintendo bile PC'ye oyun getiriyorum derse şaşırmam.
God of War Ragnarok gelse de oynasak artık.

Xbox ve Sony öyle inanılmaz derecede kararlı veya katı firmalar değil. PC'ye oyunlarını çatır çatır çıkarıyorlar ama Nintendo? Değil emülatörü yasaklatmak herhangi bir oyuna Mario modu yapsanız avukatları akbaba gibi başınızda dikiliyor. Daha yakın zamanda Garry's Mod'da bulunan tüm Nintendo içeriklerini dava edeceğiz diye tehdit ettiler ki o yüzden belli bir kesmin yaptığı modlar siliniyor. O yüzden çok ihtimal vermiyorum PC'ye oyun çıkaracaklarını.

Xbox ve Sony öyle inanılmaz derecede kararlı veya katı firmalar değil. PC'ye oyunlarını çatır çatır çıkarıyorlar ama Nintendo? Değil emülatörü yasaklatmak herhangi bir oyuna Mario modu yapsanız avukatları akbaba gibi başınızda dikiliyor. Daha yakın zamanda Garry's Mod'da bulunan tüm Nintendo içeriklerini dava edeceğiz diye tehdit ettiler ki o yüzden belli bir kesmin yaptığı modlar siliniyor. O yüzden çok ihtimal vermiyorum PC'ye oyun çıkaracaklarını.

Adamlar gittiler geçen haftalarda aylık olarak Technopat'tan bile daha az ziyaretçisi olan GOG'ta oyunu yayınladılar. Üç beş kuruşta olsa PC'de her platformda para kazanmayı kafaya koymuşlar. Sony artık bırakmaz PC'ye oyun yayınlamayı çünkü belli ki para tatlı geldi.

Duyurulsa ne olacak yine çıkması Eylül Ekimi bulur. Ayrıca optimizeden haber versinler önce. Yine nixxes e verdilerse optimize işini sıkıntı olmaz ama adamlar aynı anda kaç oyunu PC'ye port edecek ghost of daha yeni geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı