Ideapad Gaming 3 Ryzen 5 5600H laptopun pil süresi yazılım için yeterli mi?

mesela bu 10 saat verir.

Nasıl bir model önerirsiniz.

Yazılım için demi bu öneriler.
Yazılım için işlemcinin iyi olması lazım. 6 çekirdek üstü olmalı, ve Ram lazım. Ekran kartına o kadar da gerek yok.

Nasıl bir model önerirsiniz.

Yazılım için demi bu öneriler.
Bütçen varsa bu seni üzmez her anlamda:

Ya da bunlar:

Son düzenleme:
Yazmış olduğun ürün yerine, linkini verdiğim ürünü tavsiye ederim, arada 3000 liradan fazla fiyat farkı var. Bütçen varsa bilemem tabiki senin linkteki daha iyi ama bu ürün bence daha fiyat performans.

İkinci bir seçenekte bu olabilir

Aktif kullanan birisi olarak söylüyorum ne kadar kod yazdığına ve kullandığın IDE ye bağlı kod yazarken süre tutmadım fakat 2 lol maçı oynatıyor max ordan deneyip hesaplayabilirsiniz.

Sadece adaptörü mü göndermem lazım, bilgisayarı da göndermem gerekli mi? Kaç günde gelir acaba?

Lenovo Türkiye Teknik Desteği arayıp, bataryam şarjda iken dolmak yerine yavaş yavaş boşalıyor, araştırmalarım sonucu şarj adaptöründen olduğunu gördüm, değiştirilmesini istiyorum derseniz kayıt açıp değiştiriyorlar.

Lenovo Türkiye Teknik Desteği arayıp, bataryam şarjda iken dolmak yerine yavaş yavaş boşalıyor, araştırmalarım sonucu şarj adaptöründen olduğunu gördüm, değiştirilmesini istiyorum derseniz kayıt açıp değiştiriyorlar.
Daha sonrasında sadece adaptörü şehirdeki teknik servise mi yolluyoruz?

Yeni konular

Geri
Yukarı