IDM deneme süresi nasıl uzatılır?

gigacagan

Centipat
Daha fazla  
Selam, IDM'in süresi bitti ancak onun dışında doğru düzgün bir şey indirebileceğim bir program veya site bilgim yok, güvenli de değil zaten. IDM'in süresini uzatmak için reg dosyaları olduğunu gördüm forumda ama kendim aradığımda bulamadım. J2Team adlı geliştiricinin linkinde ise .exe dosyası var. Ne yapmalıyım?

Free Download Manager daha iyi.

Alternatif yazılımlara yönebilirsiniz, FDM/XDM gibi.
Ben de FDM için bakıyordum, güvenilir indirme linkini atabilir misiniz?
Forumda korsan desteği yok.
Hocam, bahsettiğim olayın korsanla bir alakası dahi yok. IDM Trial sıfırlamaktan bahsediyorum. Etik olmayabilir ancak korsan değil. Sadece deneme süresini bir döngüye sokuyor. Böylece deneme süresi her bittiğinde baştan başlatıyor.

Hocam, bahsettiğim olayın korsanla bir alakası dahi yok. IDM trial sıfırlamaktan bahsediyorum. Etik olmayabilir ancak korsan değil. Sadece deneme süresini bir döngüye sokuyor. Böylece deneme süresi her bittiğinde baştan başlatıyor.

Bu korsana giriyor...

Hocam, bahsettiğim olayın korsanla bir alakası dahi yok. IDM Trial sıfırlamaktan bahsediyorum. Etik olmayabilir ancak korsan değil. Sadece deneme süresini bir döngüye sokuyor. Böylece deneme süresi her bittiğinde baştan başlatıyor.
Tamam regedit üzerinden yapılıyor araştır bulursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı