IDM'nin deneme süresini uzatmak

Rufiq Cavadov

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Azərbaycan
Daha fazla  
GitHub üzerinde IDM reset trial. Reg diye Regedit dosyası bulunmakta. Ne yaptığına dair bir fikrim yok ama kullanmak istemiyorum :)

Silip yüklemek de istemiyorum. Bir şekilde kendim Regedit üzerinden veya herhangi bir alanda bunu sıfırlamak mümkündür diye düşünüyorum. Çünkü silip yazdığımızda sıfırlama nasıl gerçekleşiyorsa, bir yerde bir dosya kalıntısı var ki, bu deneme süresine uzatıyor biz her silip yüklerken. Fikri olan yorumunu bildirsin. Satın almayı sonra düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
GitHub üzerinde IDM reset trial. Reg diye Regedit dosyası bulunmakta. Ne yaptığına dair bir fikrim yok ama kullanmak istemiyorum :)

Silip yüklemek de istemiyorum. Bir şekilde kendim Regedit üzerinden veya herhangi bir alanda bunu sıfırlamak mümkündür diye düşünüyorum. Çünkü silip yazdığımızda sıfırlama nasıl gerçekleşiyorsa, bir yerde bir dosya kalıntısı var ki, bu deneme süresine uzatıyor biz her silip yüklerken. Fikri olan yorumunu bildirsin. Satın almayı sonra düşünüyorum.
Hocam o reg dosyasını kullanabilirsiniz, yaptığı tek şey IDM deneme sürenizi yenilemesi, bir nevi paradoksa giriyor deneme süresi.
Böylelikle deneme süreniz her bittiğinde yeniden başlıyor.

Eğer daha sonra almayı istiyor ve o REG dosyasına güvenmiyorsanız FDM kullanabilirsiniz. FDM istemiyorsanız da o REG dosyasını inceleyip neler yaptığına bakabilir ona göre uygulayabilirsiniz. Bence bir problem olacağını sanmıyorum ama kontrol etmek gerek.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı