İkinci el i5 3340 ve HD7850 Sistem Alınır mı?

Mryolo1

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar.

İkinci el bi kasa alacağım 700tl'ye oturduğum şehirde satılıyor bu kasa, özellikleri söyle;

i5 3340
HD7850 2GB
8GB RAM
800GB HDD
60 GB SSD
ZALMAN 500W PSU
kasa markasını bilmiyorum.

Sizce alinir mi? Fazla maddiyat gücüm yok, ne yapmalıyım? Gta 5'i ne ayarlarda oynar? Kaç sene gider?

Son düzenleyen: Moderatör:
Keşke ben de alabilseydim. :) İnternette de satılıyor fakat ne olduğu belli değil. 2 GB ekran kartı yazıyor, i5 işlemci yazıyor. Resmen kandırıyorlar insanları.

Evet fiyat iyi ama sistem nasil gta 5 de ne yapabilir
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Youtube'da daha bir çok video mevcut. Eğer sistem temiz kullanılmışsa 700 TL'ye harika bir alışveriş olur. Ancak sistemi almadan imkanınız varsa fiziksel olarak gidip inceleyiniz.

Ev arkadaşımda i5 2320 ve HD 5750 var ve darboğaz sıkıntısı yaşamıyoruz. Sizin senaryonuzda da bir darboğaz olacağını sanmıyorum.

Almadan önce incelersen kasayı sıkıntısı yoksa alınabilir. Hatta biraz pazarlıkla 50TL indirim falan yaptırırsan senin için daha iyi olur. Özellikleri iyi şu dönemde rahat kullanırsın. Test ettikten sonra almanı öneririm.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı