İkinci el iPhone 6 alınmalı mı?

jestere1231231

Hectopat
İkinci el iPhone 6 32 GB 1200 TL. Almayı düşünüyorum. Sizce hala alınır mı ya da başka telefon önerileriniz var mıdır? Bütçem 1500 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
6S öneririm. 3.5 yıl kullandım ve hala da çok stabil ve hızlıydı ama mecburen 8'e geçtim (bozuldu) 6 ile 6S arasında işlemci, ram ve kamera farkı var. 6'da 1 GB 6S'de 2 GB ram bulunuyor. 6'ya göre fazladan en az 1-2 IOS sürümü alır. Bana göre 1500 TL'ye alınabilecek en iyi telefon.

İphone 7 altını tavsiye etmiyorum alacaksan. Sana tavsiyem android modellere bak.

Kesinlikle katılıyorum iPhone7 altı modellere şu an için para verilmez. Kendim iPhone7 satın aldım Aralık ayında, gayet memnunum. Ve bildiğim kadarıyla iOS13'ü almayacak iPhone7 öncesi modeller.

Kesinlikle katılıyorum iPhone7 altı modellere şu an için para verilmez. Kendim iPhone7 satın aldım Aralık ayında, gayet memnunum. Ve bildiğim kadarıyla iOS13'ü almayacak iPhone7 öncesi modeller.
O haberler uydurma haberler. Apple bu güne kadar hiç 3 nesilin birden desteğini kesmedi.

Şimdiye kadar yapmadı diye yapmayacak değil. Telefonlar artık çok çok güçlü. Yeni çıkacak telefona uygun bir yazılımı iPhone6 ve 6S desteklemeyebilir.
3 yıldır sürekli 5S güncelleme almayacak haberler yapılıyor. Arşivlerden bakabilirsin. Resmi açıklama olmadıkça bunların haber değeri yok.
Ayrıca mantıklı da değil hadi 5S ile 6 yı anlarım da 6S ile 7 arasında doğru dürüst donanımsal fark yok. 6S hala güçlü bir cihaz.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    27,5 KB · Görüntüleme: 51
3 yıldır sürekli 5S güncelleme almayacak haberler yapılıyor. Arşivlerden bakabilirsin. Resmi açıklama olmadıkça bunların haber değeri yok.
Ayrıca mantıklı da değil hadi 5S ile 6 yı anlarım da 6S ile 7 arasında doğru dürüst donanımsal fark yok. 6S hala güçlü bir cihaz.

6S ile 7 arasında donanımsal fark yok mu? 😂

Kendi ekran görüntünden de bakarsın aşağıdaki linkten de karşılaştırırsın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı