İkinci El Microsoft Xbox 360 E alınır mı?

Danotella

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Limburg...
Daha fazla  
PlayStation alma düşüncemden vazgeçtim. Xbox'un 20TL gibi az bir miktar parayla Store'si ve sağladığı oyunları beni cezbetti. Sizde 2.el Xbox 360 E alınır mı?

Xbox 360 alınır fakat Xbox 360 E alınmaz. Slim model almaya çalışın. GamePass ve Live Gold ile uğraşmanız çok oyunculu oynamayacaksanız gereksiz.

Kinect'i oyunlarda deneyebileceğiniz tek platform Xbox 360 olduğu için bile alınır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox 360 alınır fakat Xbox 360 E alınmaz. Slim model almaya çalışın. GamePass ve Live Gold ile uğraşmanız çok oyunculu oynamayacaksanız gereksiz.

Kinect'i oyunlarda deneyebileceğiniz tek platform Xbox 360 olduğu için bile alınır.

PS 3 mü Xbox 360 mı?

God of War seviyorsanız ve kısa süre oynayacaksanız PS3, uzun süre oynayacaksanız ve Tomb Raider falan oynayacaksanız Xbox 360. PS3'ün kontrolcüsü elleri ağrıtıyor, Xbox'unki çok daha rahat.

İkisi arasında kalmış durumdayım. Xbox hakkında fazla bir bilgim yok :)

İkisi arasında kalmış durumdayım. XBOX hakkında fazla bi bilgim yok :)

Tek tük Türkçe oyun, ücretsiz ve kırılmış cihazlarda çalışabilen online, PS özel oyunları istiyorsanız PS3, rahat kontrolcü, kırık oyunları kendiniz indirebilme, oyunlarda PS3'e göre 4 - 5 FPS daha fazla almak, Forza ve Gears Of War oynamak, Kinect ile hareket sensörlü oyun istiyorsanız Xbox 360. Ben tercihimi Xbox 360'tan yana kullandım. Bulursanız kesinlikle Kinect'le alın.

PS3 donanımsal anlamda Xbox'ın gerisinde kalıyor.

PS3 bazı oyunlarda 640P çözünürlük sunarken Xbox 720P sunuyor. Ama işin içine özel oyunlar girerse PS3 bence öne geçiyor.

Tek tük Türkçe oyun, ücretsiz ve kırılmış cihazlarda çalışabilen Online, PS özel oyunları istiyorsanız PS3, rahat kontrolcü, kırık oyunları kendiniz indirebilme, oyunlarda PS3'e göre 4 - 5 FPS daha fazla almak, Forza ve gears of war oynamak, kinect ile hareket sensörlü oyun istiyorsanız Xbox 360. ben tercihimi Xbox 360'tan yana kullandım. Bulursanız kesinlikle Kinect'le alın.

Xbox 360 Xbox Store üzerinden alıyosunuz değil mi oyunları?

Şu ürün nasıl 4 GB ama ben harici alıp takabilirim.

Xbox 360 Xbox Store üzerinden alıyosunuz değil mi oyunları?

Şu ürün nasıl 4 GB ama ben harici alıp takabilirim.

Dostum sakın sıfır alma, ikinci el al. Ben Kinect'li 250 oyunlu 1TB diskli Slim modeli 800'e almıştım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı