İkinci el MSI GTX Gaming Z alınır mı?

Sizce garantisiz gtx 1070 gamin z 1600 tl'ye alınır mı ?

• Alınmaz

Oy: 4 100,0%
  • Alınır

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    4

FurkanÇ

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar MSI GTX Gaming Z model ekran kartını 1600 TL'ye satan birini buldum. 144 Hz monitör aldım. Çoğunlukla Dota 2 oynuyorum ama single game oyunlarda da 144 Hz'nin tadını çıkartmak istiyorum. Kartta mining yapılmamış ve 1.5 yıldır cihazın boş olduğunu söylüyor satan şahıs. Tek sorun garantisi bitmiş eğer bozulursa cihaz elimde kalır. Bu ikinci elin bir handikabı tabii bir riske giriyoruz fakat sizce bu riske girmeye değer mi ? Ürünün fiyatı nasıl sizce ? Aynı şehirdeyiz, ürünü test etme imkanım var. Neler düşünüyorsunuz arkadaşlar ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar MSI GTX Gaming Z model ekran kartını 1600 TL'ye satan birini buldum. 144 Hz monitör aldım. Çoğunlukla Dota 2 oynuyorum ama single game oyunlarda da 144 Hz'nin tadını çıkartmak istiyorum. Kartta mining yapılmamış ve 1.5 yıldır cihazın boş olduğunu söylüyor satan şahıs. Tek sorun garantisi bitmiş eğer bozulursa cihaz elimde kalır. Bu ikinci elin bir handikabı tabii bir riske giriyoruz fakat sizce bu riske girmeye değer mi ? Ürünün fiyatı nasıl sizce ? Aynı şehirdeyiz, ürünü test etme imkanım var. Neler düşünüyorsunuz arkadaşlar ?
Ben olsam almazdım. Zaten test ile mining rig vs. anlayamazsınız. İkinci el ekran kartı üstüne garantisi bitmiş. Direkt eleyin bana kalırsa.

İlk önce yapmanız gereken sıcaklık testidir Mining yapılmadığını söylüyor ama bunu teknik servis hariç kimse anlayamaz eğer size izin verirse ki vermez kartın içini açın termal macunu kurumuş termal padleri aşırı yumuşamış ise o kartta mining yapılmıştır. Ayrıca garantisi olmayan bir ürün fiyatı ne kadar cazip görülse de o riske değmez dimyata pirince giderken eldeki bulgurdan olmayın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı