İkinci el MSI RTX 3060 Ti Gaming Z alınır mı?

xXenom

Kilopat
Daha fazla  
Fiyat: 6750 TL. Satıcısı 29/09/2023'e kadar garantisi olduğunu söylüyor. Sanırım biraz OC yapmış. FurMark 2K 8X MSAA testinde 1980MHz Core ve 7050MHz VRAM frekansında 5 dk çalıştırmış. %40 fan devrinde 60 derece gözüküyor ekran görüntüsünde. Sizce alınır mı? Ne düşünüyorsunuz?

Fiyat fena değil biraz daha düşürülebilir. Furmark testi en azından 10 dakikalık yapsa daha faydalı sonuçlar görebiliriz. Sıcaklığı normal görünüyor ama dediğim gibi 10. dakikada artık kart tam kıvama geliyor daha net sonuçlar çıkıyor. Eğer düşünürseniz az bir miktar ekleyip sıfır kart alabilirsiniz bu arada.

Fiyat: 6750 TL. Satıcısı 29/09/2023'e kadar garantisi olduğunu söylüyor. Sanırım biraz OC yapmış. FurMark 2K 8X MSAA testinde 1980MHz Core ve 7050MHz VRAM frekansında 5 dk çalıştırmış. %40 fan devrinde 60 derece gözüküyor ekran görüntüsünde. Sizce alınır mı? Ne düşünüyorsunuz?
Hocam biraz daha araştılırırsa 3070 bulunabilir o bütçede.

3070 zor bulursa bile KFG olmayanı bulur ki ona da bulaşmasını tavsiye etmem açıkçası.
Mining çıkması var aynı modelin RTX 3070 olanı 7300₺. Sizin beğendiğiniz bir ilan varsa paylaşabilir misiniz?
Param güvendeli kfg tam bu ilanı buldum ancak satıcının güveninirliği hakkında fikrim yok.

6500e palit 3070 gaming pro aldım kargoda şuan. Bence 3070leri araştır biraz. Param güvendeyle aldım. Sen de alıp test edersin önce. Garanti etiketleri üzerindeyse ve sana geldiğinde sağlamsa test sonuçları iyiyse zaten garantisi bitene kadar bişey olma şansı çok düşük ekran kartlarında.

Bu twin çift fanlı. Isı sorunu olabilir bi de bu kart 3070 sıralamasında altlarda kalıyor baya. Ben önermem açıkcası.

6500e palit 3070 gaming pro aldım kargoda şuan. Bence 3070leri araştır biraz. Param güvendeyle aldım. Sen de alıp test edersin önce. Garanti etiketleri üzerindeyse ve sana geldiğinde sağlamsa test sonuçları iyiyse zaten garantisi bitene kadar bişey olma şansı çok düşük ekran kartlarında.

Bu twin çift fanlı. Isı sorunu olabilir bi de bu kart 3070 sıralamasında altlarda kalıyor baya. Ben önermem açıkcası.
Evet biraz da üst seviye bir kart bakıyorum.

Kart iyi ama o fiyatta almazdım. Garantiye o kadar takılan biri değilim. 5.250-5.500 civarınada ilanlar var. Temiz olan birini alır geçerim sıkıntısı yoksa. Testlerini yapıp. Sırf garanti için ekstra 1500 vermem. Ama tercih meselesi tabii herkesin bakış açısı farklı oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı