İkinci El PS4 Pro Kırdırmak

Playstation 4 ve pro'lardaki çipsetin kırılmasının mümkün olmadığını duymuştum ama ne kadar doğrudur bilemem.

Kırdırmayı düşünüyorsan ikinci el kırık bir ps3 almayı düşünebilirsin. Yinede senin tercihin.

PS4'ler, PS3 gibi al kir diye olmuyor. Versiyonun 5.07'yi gecmemesi gerek.

Bak dostum, ben PS4 kullandim. Kirik. 1TB konsolum vardi.

Icine tam 28 tane oyun indirip attim. Ama oyunlar 10, 20 GB degil, 40-50-60GB. Bu oyunlari indirmek zaten basli basina dert. Ve insan, maymun istahlidir. Hepsini indireyim. Bu gece GTA 5'i indireyim, yarin gecs Witcher ve Skyrim iner. Ohh bee ne guzel dunya. Onlar orada 300 lira para veriyor, ben belese indiriyorum kerizler (!) xd xd.

Sana yemin ederim ki, o oyunlardan 1 tanesini bile bitirmeyeceksin.

Ben o XMB'de, o oyun ikonlarini gezip gezip duruyordum. 2 dk GTA 5 acip, yukleme ekraninda sıkılıp, Metro kitabimi okuyordum. Olay sana kalmis.

Ama bak soyle bir olayi tavsiye edebilirim. Piyasadan 2.el kutulu oyun al, yada kardeslikle hesap al. Oyunu indir, kutulu oyunu PS4'e kopyala, sat. PSN hesabinda ise oyunu oyna ve sat. Sana su kadar soyleyeyim, bu cok daha mantikli. Bir dusun derim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı