Ikinci el RX 6600 alınır mı?

kakashiimadara

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben PC topluyorum ikinci el RX 6600 buldum yarın gidip garanti durumunu da öğreneceğim elden teslim alacağım ama şöyle bir durum, var alacağım ilk parça bu ekran karti olacak. Bundan sonra CPU almayi dusunuyorum. Ryzen 5 5600 olarak acaba ikinci el RX 6600 alıp köşeye koyup sistem toplanana kadar beklemek mantıklı midir yoksa sistemi topladiktan sonra mı ekran kartını alayim?

Son düzenleyen: Moderatör:
2022 Ağustos'ta 4300'e kfg tam aralık 2021'de alınmış. 4 ay miningli RX 6600 almıştım. Hala çok güzel çalışıyor sıcaklıklar iyi, WattMan tarzı sorunlar yok.

Merhaba, ben PC topluyorum ikinci el RX 6600 buldum yarın gidip garanti durumunu da öğreneceğim elden teslim alacağım ama şöyle bir durum, var alacağım ilk parça bu ekran karti olacak. Bundan sonra CPU almayi dusunuyorum. Ryzen 5 5600 olarak acaba ikinci el RX 6600 alıp köşeye koyup sistem toplanana kadar beklemek mantıklı midir yoksa sistemi topladiktan sonra mı ekran kartını alayim?

Hocam garantili ve mining yapılmamışsa RX6600 kendimde kullanıyorum manyak bir şey alın derim ama sağlam yerden alın.

İkinci el piyasası ekonomik krize karşı genelde daha sıkı duruyor. Sistemi birkaç haftada toplayabilecekseniz sonra alın.

Hocam sanmam öğrenciyim aylik 1000 TL bursum var ancak ek bir işe girersem toplayabilirim.

Sapphire değilse alınır
Bakmam gerekiyo bugün gidip

2. eli sonra alın enflasyon artmasına rağmen 2. el fiyatları garip şekilde düşüyor veya sabit kalıyor.

Hocam ekran karti almak mantiksiz mi olur?

Türkiye'den alınma ise garantisi devam ediyorsa, tamir görmemişse, en azından 2022'nin ortalarında alınmışsa gayet alınır. Tabii test ederek.

Hocam garantili ve mining yapılmamışsa RX6600 kendimde kullanıyorum manyak bir şey alın derim ama sağlam yerden alın.

Hocam tanıdık bir internet kafeden aliyorum internet kafenin sahibi tanidik zaten istedigim testleri yapmama izin veriyor ve garantisi de var adam 0 ayarinda dedi kfgli bir de faturasi kayipta olabilir bilmiyorum ama dedigim gibi ilk aldigim parca bu olacak bilgisayari tamamen toplamam 3-4 ayimi alabilir ekran kartini garantiye almak istiyorum ucuz fiyata indirdim (3700 TL) sorun olmaz değil mi?

2022 Ağustos'ta 4300'e kfg tam aralık 2021'de alınmış. 4 ay miningli RX 6600 almıştım. Hala çok güzel çalışıyor sıcaklıklar iyi, WattMan tarzı sorunlar yok.
Hocam adam 0 ayarinda dedi zaten mining yapilmamis sanirim bugun yine gidip testleri yapacam ama bu Kfg li ve 3700 tlye satiyo adam siz 4300 e almışsıniz kafam karıştı biraz

Sapphire değilse alınır.
Hocam sapphire olunca noluyor acaba?

Son düzenleme:
Hocam sanmam öğrenciyim aylik 1000 TL bursum var ancak ek bir işe girersem toplayabilirim.

Bakmam gerekiyor bugün gidip.

Hocam ekran karti almak mantiksiz mi olur?

Hocam tanıdık bir internet kafeden aliyorum internet kafenin sahibi tanidik zaten istedigim testleri yapmama izin veriyor ve garantisi de var adam 0 ayarinda dedi kfgli bir de faturasi kayipta olabilir bilmiyorum ama dedigim gibi ilk aldigim parca bu olacak bilgisayari tamamen toplamam 3-4 ayimi alabilir ekran kartini garantiye almak istiyorum ucuz fiyata indirdim (3700 TL) sorun olmaz değil mi?

Hocam adam 0 ayarinda dedi zaten mining yapilmamis sanirim bugün yine gidip testleri yapacağım ama bu kfgli ve 3700 TL'ye satiyor adam siz 4300'e almışsıniz kafam karıştı biraz.

Hocam Sapphire olunca ne oluyor acaba?

Hocam Sapphire kartlar çok sorun çıkartıyor çünkü çok kalitesiz.

Geri
Yukarı