İkinci el Samsung Galaxy S7 sahte mi?

Amerika ve birkaç diğer ülkelerde Snapdragon kullanılıyor dostum.
Zaten bu cihaz TR değilse ve kayıtsız ise kayıt parası 6097 TL. Bu paraya da ikinci el TR kayıtlı daha kaliteli cihaz alınabiliyor.

Bir de buradan bakalım
Cihaz orijinal.
3-5 gün önce Custom ROM yükleyerek bende cihazın Knox'u mahvetmiştim. Çözüm basit Samfw.com sitesinden Asia tarafından Türkiye ROM'unu seç ve indir. Daha sonra Home dışındaki bütün dosyaları Odin programına aktar ve kabloyu bağlayıp yüklemeyi başlat.

Cihaz orijinal.
3-5 gün önce Custom ROM yükleyerek bende cihazın Knox'u mahvetmiştim. Çözüm basit Samfw.com sitesinden Asia tarafından Türkiye ROM'unu seç ve indir. Daha sonra Home dışındaki bütün dosyaları Odin programına aktar ve kabloyu bağlayıp yüklemeyi başlat.
Tavsiyelerin için teşekkürler. Şu anda bir türk sitesinden yabancı bir siteye yonlendirildim romun tr versiyonunu indiriyorum ama odine nasıl yüklerim bilmiyorum şuan onu araştırmadım

S7 USA modellerinde SD 820 var. Global modeller E8890.
Evet dostum ben de onu soruyorum. Samsung Galaxy S7 (USA) - Full phone specifications sitesinde yazıyor zaten fakat UK versiyonunda sd820 var mı acaba 🤔

Zaten bu cihaz TR değilse ve kayıtsız ise kayıt parası 6097 TL. Bu paraya da ikinci el TR kayıtlı daha kaliteli cihaz alınabiliyor.
Dostum bu iPhone değil bunun her türlü çakallığı var sen onu merak etme😂

Geri
Yukarı