İlgi için bir şeyler yapan insanlar

PunPun

Hectopat
Hiç anlamadığım insan tipleridir kendileri.
-Türkiye'de intihar sözcüğü kullanıp o eylemi gerçekleştirmek isteyeceğini söyleyen insanlar.
-Psikolojik sıkıntılarım var diyen insanlar.
-Depresifim diyen insanlar.
-İnsanları öldürmek istiyorum diyen insanlar.
-İnsanlardan nefret ediyorum diyen insanlar.
-Sözde iyi olduğu bir şeyi ben çok iyiyim bu konuda diye insanların gözüne soka soka anlatanlar.
-2 gün Fitness'a gidip kendini sporcu sanan insanlar.
-Kendini güzel sanıp filli boyaya kafasını sokan kızlar.
-Orasını burasını açıp ne de olsa yüzüme değil başka yerlerime bakıyorlar deyip bakımsızlıktan fareye dönüşmüş ama yine de -10/10'luk fiziği (olmayan fiziği) ile kendini güzel sanan kızlar.
-Kendini dertli diye tanıtan insanlar.
-Ergeblik döneminde aşk acısı çektiğini ispatlamaya çalışıp içki ve sigara içtiğini marifetmiş gibi anlatan insanlar.
-Erkek-kadın eşit diyen insanlardan.
-Küçük yaşında motor sahibi olup artistlik yapan insanlar...

Kendimle çelişeceğim ama cidden bu tipleri öldürmek istiyorum. Hele ki şu "diyen" sözcüğünü kullandığım cümlelerdeki insanlar sırf ilgi için yapmıyor ise cehennem (öyle bir yer var mı emin bile değilim) adlı mekanda yanmaya müsaitim. Saydığım herkes birer acınası, cringe, zavallı insanlar benim için. Asıl sorunda şu ki Türkiye genç nüfusunun yaklaşık %90'ının bu saydığım kişileri oluşturması. Çok utanç verici yaptıkları şeyler. Bu forumda da çok var öyle tipler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Özellikle şu ilgi için saçmalayan insanları görünce sinirleniyorum. Bir insan niye kendini rezil eder ki?
Çocukluğumdan beri polis, asker olmak istedim ve hayal ettim. Sonra fark ettim ki bu insanları korumak anamın gözyaşından değerli değilmiş.

Geri
Yukarı