İlk kaykay nasıl olmalı?

kerosene

Picopat
Daha fazla  
Selam! Yarın doğum günüm ve kaykay istiyordum annem para verdi git kendin al dedi. :') İlk kez bineceğim nasıl bir ürün seçmem lazım?

Başlangıç olarak yarı profesyonel kaykaylara yönelebilirsiniz ben ilk başladığımda oxelo mid 500 almıştım şu an 2.el hariç satışı yok diye biliyorum halen kullanıyorum ne kadar bırakmış olsam da bütçenizi yazmanız daha iyi olur tavsiyem kırtasiye kaykaylarına yönelmemeniz tamamen hayal kırıklığı olur.

Çok düşeceksin çok elinde kalacak kolayca kırabilirsin hatta çok para verme o yüzden.

Ortalama bir ürün al yeterli.
Bit pazarından almak mantıklı mı o halde?

Başlangıç olarak yarı profesyonel kaykaylara yönelebilirsiniz ben ilk başladığımda oxelo mid 500 almıştım şu an 2.el hariç satışı yok diye biliyorum halen kullanıyorum ne kadar bırakmış olsam da bütçenizi yazmanız daha iyi olur tavsiyem kırtasiye kaykaylarına yönelmemeniz tamamen hayal kırıklığı olur.
Yarı profesyonel ve kırtasiye kaykayı nedir? 1.000 TL var ama 500'den aşağı olursa iyi olur yoksa ay başına kadar ekmekle beslenirim. :)

Yarı profesyonel ve kırtasiye kaykayı nedir? 1.000 TL var ama 500'den aşağı olursa iyi olur yoksa ay başına kadar ekmekle beslenirim. :)

Kırtasiye kaykayı basit herhangi bir kırtasiyeye gittiğinizde ya da oyuncak satan bir yerde bulabileceğiniz kısaca dandik kaykaylardır tekerlekleri ve Truck dediğimiz yerleri vs. iyi değildir bana sorarsanız başlangıç için bile kötü tercih en fazla çocuk eğlendirilir. Yarı profesyonel ise profesyonel olmayıp daha başlangıç için olan kaykaylardır bahsettiğim oxelo mid 500 yarı profesyoneldir dediğim mid 500'ün sıfır satışı yok fakat 2.el ilanlarına bakabilirsiniz ben geçen yaz 500TL'ye almıştım.

Geri
Yukarı