İlk Minecraft videomu çektim, sizce nasıl ?

kaleeohuntress

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkdaşlar. Biz 11 kişilik bir ekipkuruyoruz. Herkesten ilk videoları çekilmisini istediler bende çektim fakat nasıl olduğunu dair bir bilgim yok. Ben şahsen beğendim zaten herkesin kendi yaptığı şey güzeldir diye düşündüğüm için size de sormak istedim. Buyrun videom aşşada izleyip bakarsanız sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Video gayet güzel fakat önerim bu tür rehber videolarını singleplayer'da yapın veya chat scale'ini düşürün. Dikkat dağıtıyor chat.

Hepiniz saolun. Benim amacım bilgilendirme, rehber, vs videolar çekmek değil. Bunlar deneme videolarım arkadaşlarım kimsenen beğenmiceni, ve tutunamicamı sölediler bende size sormakta fayda duydum hepiniz saolun.

Merhaba arkdaşlar. Biz 11 kişilik bir ekipkuruyoruz. Herkesten ilk videoları çekilmisini istediler bende çektim fakat nasıl olduğunu dair bir bilgim yok. Ben şahsen beğendim zaten herkesin kendi yaptığı şey güzeldir diye düşündüğüm için size de sormak istedim. Buyrun videom aşşada izleyip bakarsanız sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2014 de yayınlanan şey önerime çıktı.2014 e göre güzel video yapmış.

Geri
Yukarı