IMEI kayıtsız iPhone 12 Pro Max kullanılır mı?

Ensiance

Picopat
Daha fazla  
Kuzenim yurt dışından iPhone 12 Pro Max yollarsa, ben o IPhone'a kendi hattımı taksam çalışır mı? Yoksa hattın onun adına mı olması gerekiyor? En fazla kaç ay kullanabilirim? Kimi 4 ay kimi 6 ay diyor kafam karıştı.

Kendi numaran ile kullanabilmen için yurt dışına gir çık yapman ve IMEI ücretini ( 31 bin 692 TL ) ödemen gerekiyor. Kayıtsız olarak çift sim 4+4 ay muhabbeti vardı bir ara, bilgim yok o konuda.

Kuzenim yurt dışından iPhone 12 Pro Max yollarsa, ben o IPhone'a kendi hattımı taksam çalışır mı? Yoksa hattın onun adına mı olması gerekiyor? En fazla kaç ay kullanabilirim? Kimi 4 ay kimi 6 ay diyor kafam karıştı.
4 ay fiziki sim, 4 ay e-sim hakkınız var. Sonrasında hiçbir simle çalıştıramazsınız. Ayrıca bu her sene yenileniyor.

6 aya çıkacak denildi fakat net bir şey yok.
Kendin hattınla 4 ay kullanabilirsin kayıt yaptırmadan.
Anladım, çok teşekkür ederim. Bu arada 1 Mart 2024’te 6 aya çıkacağını okumuştum.

Kendi numaran ile kullanabilmen için yurt dışına gir çık yapman ve IMEI ücretini ( 31 bin 692 TL ) ödemen gerekiyor.
Yurt dışına da çıkamam, IMEI ücretini de ödeyemem. Telefona takılacak hattın kuzenime ait olması mı gerekiyor yani?

Ben sanmıyorum onun olacağını çift SIM alırım 6 ay bir numarayı 6 ay bir numarayı kullanırım o halde neden kayıt yaptırayım ki.

Katılıyorum. O konu boş hayalden ibaret. Bir dönem IMEI ücretine zam gelmez vs. deniyordu 6 binden 20 bine çıkardı adamlar bir gecede. Hatta vergisiz telefon konusunda da millet vergisiz iPhone hayali kuruyordu 😄.

Geri
Yukarı