Çözüldü Immmm mmmmmm hangi şarkı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

cxnnorx

Hectopat
Arkadaşlar sözlerini hiç hatırlamıyorum bir kısmı kafam canlanıyor gerisi yok. Bayağı araştırdım hiçbir şey bulamadım belki bilen biri çıkar şarkı yeni çıkmış değil yabancı bir şarkıydı, şu kısmı var sadece ımmmm mmmmmm sonra tekrar söz söylüyor, sonra mmmmmm diyor titşerimli gibi söylüyor bu mmm dediğim kısımları, bayağı popüler bir sesti fakat hiç aklıma gelmiyor ımm diyen kısımları kız diyordu yanlış hatırlamıyorsam diğer sözleri erkek.

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu olabilir belki?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam napiyim aklıma takıldı yabancı çok güzel bir şarkıydı bu kadarını hatırlıyorum.

Bu hocam evet bu ama bunun farklı bir versiyonu gibi bazı yerleri bi erkek söylüyordu.

Arkadaş bulmuş ve attı 👎🏽

Hocam sarkının hatırdığım yerleri söyledim ve arkadaşta buldu içim rahatladı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı