INCA IMG-369 gaming mosue nasıldır?

Everest SGM-X7 kullanıyorum, 7 ay oldu alalı, şu an sol tık 10 tıkın 1 tanesini görmüyor. Bu tür firmalardan uzak durmayı tavsiye ediyorum.

Benim tavsiyem sakın inca alma.Daha önce 2 inca aldım birinin 2 aya altı küflendi,diğerinin 2 haftaya kablosu yandı(ciddi ciddi alev aldı).

Everest SGM-X7 kullanıyorum, 7 ay oldu alalı, şu an sol tık 10 tıkın 1 tanesini görmüyor. Bu tür firmalardan uzak durmayı tavsiye ediyorum.
Şuan bende o mouse kullanıyorum fakat elime çok ağır gelmeye başladı.

Bu Fare Fena Değildir Ama bütçe sınırını söylersen daha iyi şeyler önerebiliriz.

Bu Arada Makrolu Ve Uygun Fiyata İstiyorsan bunu kesinlikle al daha ucuzunu bulman imkansız.Rampage Smx-r2 Usb Siyah 4000 Dpi Makrolu Oyuncu Mouse 677 - n11.com
Bütçe Max. 55 TL.

Konu güncel.

Böyle ürünlere 1 lira dahi vermemeniz lazım. Bunların ömrü en fazla 1 ay ondan sonra direkt sorun çıkarmaya başlıyor. Gerekirse 2 - 3 ay daha idare edin adam akıllı bir şey alın. Ha illa alacağım diyorsanız alın tabii.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı