İncehesap'dan alınan sistem garantiye nasıl gönderilebilir?

Adonis 00

Centipat
Daha fazla  
Merhaba İncehesap üzerinden bir sistem aldım ve sistemde hiçbir sorun yok iken kapattığım zaman tekrar açmak istediğimde görüntü gelmiyordu. RAM'ların slotlarını değiştirip taktım, ekran kartını değiştirdim, farklı RAM, kablo ve monitörle denedim ama görüntü gelmiyordu, bu yüzden sistemi garantiye göndermek istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum, yardımcı olur musunuz?

Sistem:
Gigabyte GA-A520M-H DDR4 5100(OC) HDMI AM4.
8 GB DDR4 3200 MHz Apacer Panther-golden
AMD Ryzen 3 1200 tray 3.4GHz 65W AM4 YD1200BBm4kaf.
240 GB Apacer SSD AS340/240GB 2, 5" 550-520 MB/s
Afox GeForce GTX1050 Ti 4 GB D5 AF1050 TI-4096D5H5-V3
Frisby FC-9280G 500W temp Gaming kasa.
Antec T120 chromatic CPU hava soğutucu.

Son düzenleyen: Moderatör:
İncehesap ile iletişime geçerseniz yardımcı olabilirler. Garantiye gönderen birisi varsa oda yardımcı olur buradan.

İncehesap kendi mi garanti veriyor yoksa ayrı ayrı marka garantisi mi var? Sorunun neyde olduğunu tespit ettiniz mi hocam?

İncehesap ile iletişime geçerseniz yardımcı olabilirler. Garantiye gönderen birisi varsa oda yardımcı olur buradan.

Sorunun hala neden kaynaklandığını çözemedim birkaç farklı yöntem denedim olmadı. İncehesap ile görüştükten sonra kargoya teslim etmem için numara verdiler en yakın zamanda İncehesap'a yollayacağım bilgisayarı.

Direkt İncehesap'a gönderebilirsiniz veya parçaların ayrı ayrı kendi garantisi var, direkt servislerine de gönderebilirsiniz. Ürünlerin kutuları da muhtemelen sizdedir. El beceriniz varsa parçaları tek tek söküp kutulayip direkt kendi servislerine gönderebilirsiniz. İncehesap araya girince süreç uzayabilir, onlar da aynı şeyi yapacak çünkü.

Geri
Yukarı