İncehesap'tan hazır sistem alınır mı?

Hocam önerdiğiniz site var mı ? :)
İtopya. Teknobiyotik artık iyi değil, incehesap da aynı şekilde. İtopya'nın da bu sıralar kargo süresi sıkıntısı var ama sorunlu parçadan iyidir bence.

Eğer araştırırsan asla sistem alamazsın her sitenin hater'i var. Ben aldım kablolama mükemmel parçalarda sorun yaşamadım. Kara cumada almıştım bu yüzden 10 15 gün arasında kargolandı ki sitesinde de öyle yazıyordu. Yaklaşık 8 ay oldu herhangi bir problem yaşamadım siteye ihtiyacım bile olmadı yani. Demem o ki onun bunun yorumuna bakmak yerine alabilirsin teknoloji işi şans işi. Eğer şansa bırakmamak istiyorsan mağazadan gidip kendin toplayabilirsin tabi bu da sana biraz paraya maal olur.

Teknobiyotikte bende bi sorun çıkmadı.
Daha bugün işlemci soğutucu iade eden birisinin 30 TL'sini çalmışlar. Bende sistemi teknobiyotik'ten topladım bu arada. Güzel firma fakat Garanti servisleri ve sosyal medya ekibi çok kötü.

Açıkçası site önerisi istemişsiniz. Sinerji'yi kesinlikle öneririm. Mağazadan teslimatı seçmiştim ve 2-3 gün içerisinde testiyle birlikte hazır ettiler ve aradılar. Gayet sağlam bir firma, kablolaması da temiz.

Kafam karıştı ama genel olarak teknobiyotik, sinerji, itopya, incehesap diğer büyük sitelere göre daha ucuz sistem toplama imkanı sunduğu için olası bir aksilikte işleri yokuşa sürüyorlar. Ya şansa bırakıp paradan kısacağız ya da paradan feragat edip biraz daha düşük sistem yapıp kendimizi garantiye alacağız.

Geri
Yukarı