İnceleme Yapmalı mıyım?

limoon

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Yaşım 12. Bazı oyunlar, bilgisayarım, telefonum gibi şeyler için inceleme yapıp Technopat'ta yayınlamak istiyorum. Sizce yapmalı mıyım?

Video çekmeyecekse nasıl yapacak başka türlü ? Mesaj kasmak için mesaj yazıyor başkalarına gereksiz mesajlar yazmayın diyor. Bak sen şu işe.
Arkadaş amacının inceleme yapıp insanları bilgilendirmek olduğunu söylemiş, videolu yada yazıl inceleme yapacağını tam olarak belirtmemiş. Mesajıma yanıt vermenize gerek yoktu, konuyu açan kişi cevaplayabilirdi, bu durumda mesaj kasan kişi ben oluyorum, ilginç.

Arkadaş amacının inceleme yapıp insanları bilgilendirmek olduğunu söylemiş, videolu yada yazıl inceleme yapacağını tam olarak belirtmemiş. Mesajıma yanıt vermenize gerek yoktu, konuyu açan kişi cevaplayabilirdi, bu durumda mesaj kasan kişi ben oluyorum, ilginç.
Adam diyor ya amacım video çekmek değil neden halen aynı şeyleri söyleyip duruyorsun.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı