Steam İndirim yapar mı?

Arkadaşlar. Call of Duty 2003 alacağım Steam üzerinden, ama fiyatı pahalı geldi 20 dolar 600 TL filan oluyor, oyun sizce yakın bir zamanda indirime girer mi beklemeli miyim?
27 Haziran'da yaz indirimleri başlıyor o zaman yüksek ihtimalle indirime girer ama bekleyemem diyorsanız siz bilirsiniz.

Gireceğini düşünmüyorum hatta yakın zamanda oyun tahmini yapan birisi zam geleceğini söylemişti oyunlara.
Hocam o zaman alayım şimdiden zaten 600 lira olması aşırı garip yeni nesil bir oyun olsa neyse de 20 yıl önce çıkan oyunu 600 e satmak gerçekten acayip.

Game pass e yakın zamanda call of duty oyunları gelecek. Hepsini rahatça oynarsın aylık abonelik yaptırınca.
Hocam eski oyunlarda gelecek mi 2003 yılında ki.

Gireceğini düşünmüyorum hatta yakın zamanda oyun tahmini yapan birisi zam geleceğini söylemişti oyunlara.
Amerika ile aynı fiyata Türkiye'de satılan oyun neden zam yesin bilip bilmeden sallıyorsunuz?

Hocam o zaman alayım şimdiden zaten 600 lira olması aşırı garip yeni nesil bir oyun olsa neyse de 20 yıl önce çıkan oyunu 600 e satmak gerçekten acayip.

Yazın indirime girer yüzde 50 indirim ile 300 TL olur o fiyata 20 yıllık oyun değmez git korsan oyna.

Bence siz GTA oyunlarına bakın derim. Ayrıca zam gelse de %50 den büyük zam geleceğini düşünmüyorum yine indirimle daha karlı çıkarsınız eğer haziranda indirime girerse.

Amerika ile aynı fiyata satılan oyun neden zam yesin bilip bilmeden sallıyorsunuz?

Yazın indirime girer yüzde 50 indirim ile 300 TL olur o fiyata 20 yıllık oyun değmez git korsan oyna.

Bilip bilmeden sallamıyorum bir kaynağa dayanarak söyledim CoD oyunlarına zam gelince hatırlarsınız mesajımı.

Yeni konular

Geri
Yukarı