İndirme yaparken "IP'ye ayrılan kota aşıldı" hatası

mu1453

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim hatayı alıyorum ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı internet sitelerinde örneğin dosya indirme ve yükleme servislerinde iki çeşit kullanıcı vardır. Standart yani ücretsiz, vip yani ücretli. Ücretsizler için genelde ip başına indirme hızı veya indirme sayısı limiti koyarlar. Limiti aştığınızda da yukarıda vermiş olduğunuz tarzda hatalar alınır.

Modeminizi restartlarsanız ip adresiniz otomatik olarak değişecektir. Eğer statik ip hizmeti almıyorsanız. Restartlama işlemi sonrasında tekrar denerseniz, işlem yapabilir konumda olacaksınız

Modemi kapatıp açın. Korsan oyun oynamayı bırakın...
Recep abi öncelikle merhaba, uzun bir süre cezalı idim bu yüzden yazamadım sorunu hallettim, olarila.com'dan indirdim problem kalktı. :)

Bazı internet sitelerinde örneğin dosya indirme ve yükleme servislerinde iki çeşit kullanıcı vardır. Standart yani ücretsiz, vip yani ücretli. Ücretsizler için genelde ip başına indirme hızı veya indirme sayısı limiti koyarlar. Limiti aştığınızda da yukarıda vermiş olduğunuz tarzda hatalar alınır.

Modeminizi restartlarsanız ip adresiniz otomatik olarak değişecektir. Eğer statik ip hizmeti almıyorsanız. Restartlama işlemi sonrasında tekrar denerseniz, işlem yapabilir konumda olacaksınız
İlgilendiğiniz için çok teşekkür ediyorum kusuru bakmayın uzun bir süre cezalı idim, bu yüzden yazamadım. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı