Infinix Note 30 vs Tecno Camon 20 Pro

trenboloneren

Decapat
Daha fazla  
Kamera açısından hangisi daha mantıklı olur? Yurt dışı alacağım ikisi de aynı fiyat 5200TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam o zaman neden o telefonlardan alıyorsunuz ki Redmi veya Samsung alın.

Örneğin Redmi Note 10 Pro Redmi Note 11 Pro var.

Hocam kaçak alıyorum ve dediğin cihazların sıfırı yok note 10 pronun özellikle 11 Pro 6K 12 Pro 5G 7k ben 5000 vereceğim bu iki modelden birini alacağım.

İkinci el Samsung S10 serisine bakman çok daha mantıklı olur.

İkisi arasında camon 20 Pro'nun kamerası daha iyi.

Sağ ol bir an başka cihaz önerdin diye kızacaktım çok yapıyorlar ben bu iki cihazı soruyorum adam şunu al bunu al diyor ben başka cihaz sormamışım ki arkadaş.

Hocam kaçak alıyorum ve dediğin cihazların sıfırı yok Note 10 Pro'nun özellikle 11 Pro 6K 12 Pro 5G 7k ben 5000 vereceğim bu iki modelden birini alacağım.

Sağ ol bir an başka cihaz önerdin diye kızacaktım çok yapıyorlar ben bu iki cihazı soruyorum adam şunu al bunu al diyor ben başka cihaz sormamışım ki arkadaş.

Tecno al gitsin o zaman hocam.

Hocam kaçak alıyorum ve dediğin cihazların sıfırı yok note 10 pronun özellikle 11 Pro 6K 12 Pro 5G 7k ben 5000 vereceğim bu iki modelden birini alacağım.

Dostum senin iyiliğin için öneri yapıyor herkes. Daha kötüsünü neden önersinler?😀

Geri
Yukarı