Infinix Note 8 X692 Root nasıl atılır?

Chissbixei

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Kasa: GameTech Ares 4x Rainbow | Anakart: MSI B450M-A PRO MAX DDR 4 | İşlemci: AMD Ryzen 5 3600x 4.2 GHZ | Ekran Kartı: AMD Radeon RX 580 8gb 2048sp | Anakart: MSI B450M-A PRO MAX DDR 4 | Ram: G.Skill f4-3600c18-8gvk (8gb x2) | SSD: M.2 NVMe WD green SN350 480GB | İşlemci Soğutucu: GameTech Freezer HD 2.0 | PSU: GameTech GTP-550 550W | Monitör: Samsung LS27C362EAUXUF
Arkadaşlar Infinix Note 8 X692 cihazıma root atmaya çalışıyorum fakat atılmıyor.
Bilgisayardan KingoRoot'ta %3 oluyor, sonra %100 oluyor, ardından "Fail" hatası alıyorum.
Telefondan KingRoot'ta "Unavailable" hatası alıyorum.
Telefondan TowelRoot'ta "make it RA1n" tuşuna basar basmaz uygulama kapanıyor.

Nasıl root atabilirim? Telefoncuya götürüp IMEI attıracağım, IMEI atılması için root atılması gerekiyor, bir de root atılmasına ekstra para vermek istemiyorum. Eski cihazımda da aynı sorunu yaşayıp, geliştirici menüsünü açıp, bilgisayardan cihaza kurulum yapıp bozmuştum. Aynısı olsun istemem.

Son düzenleyen: Moderatör:
TWRP kurman gerekli kingroot işe yaramıyor artık. Önyükleyici kilidini aç ve TWRP kur eğer TWRP yoksa fastboot ile Magisk üzerinden düzenlenmiş boot.img dosyasını flashla. Ayrıca artık CTS başarısız oluyor, Google sertifikası gidiyor. Yani Netflix gibi uygulamalar çalışmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı