İngilizce çeviri işi nereden bulunur?

Shieru

Centipat
Daha fazla  
İngiliz dili ve edebiyatı bölümü okuyorum ve bolca boş zamanım var. Bende bu boş zamanı en azından az da olsa harçlık çıkarabilmek için bir çeviri işi yapmak istiyorum. Dizi, film, oyun vs çevirmek istiyorum. Makale veya metin falan da olabilir ancak internet üzerinde böyle bir iş ilanına rastlayamadım. Bu tarz çevirileri yapabilmek için nereye başvurabilirim veyahut böyle bir ilan veren bir site var mı bildiğiniz?

Ben de sizin gibi bir arayıştayken Anonymous Çeviri'ye başvurup katılmıştım. Ardından 8-9 ay orada çalıştım. Böyle bir şey düşünürseniz başvurabilirsiniz. Maddi açıdan beklentiniz nedir bilemiyorum tabii ama sizi çok memnun eden bir geri dönüşü olmaz onu da ekleyeyim.

Ben de sizin gibi bir arayıştayken Anonymous Çeviri'ye başvurup katılmıştım. Ardından 8-9 ay orada çalıştım. Böyle bir şey düşünürseniz başvurabilirsiniz. Maddi açıdan beklentiniz nedir bilemiyorum tabii ama sizi çok memnun eden bir geri dönüşü olmaz onu da ekleyeyim.
1.000 kelime başına 80 TL gerçekten komik bir sayıymış. :D

Anonymous Çeviri'yi bende düşünmüştüm ancak verdikleri ücret verilen emeğe değmiyor ne yazık ki. Dizibox sitesinin mailine bir ulaşacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı