İngilizce konuşulan Avrupa ülkeleri hangileridir?

Local dilleri öğrenmenin anlamı yok bence gereksiz vakit kaybı.
Lokal dil diye küçümsediğiniz diller hangileri oluyor ? Umarım Almanca, Fransızca gibi dilleri buna dahil etmiyorsunuzdur.

Hayır mesela isveççe norveççe gibi. Ayrıca Fransızca'yı kaç tane ülke konuşuyor ki? Sömürü Afrika ülkeleri var ben zaten sömürüden kaçacağım.
Resmi dili İngilizce olan birkaç ülke var. Avrupa ülkelerinden birini seçmek zorundasınız. Çünkü dediğiniz gibi ABD, İngiltere var gelişmiş olarak ki ABD de olmuyor sizin durumunuzda. Olan diğer ülkeler de sömürge olacaktır İngilizce resmi dili olanlar için.

Resmi dili İngilizce olan birkaç ülke var. Avrupa ülkelerinden birini seçmek zorundasınız. Çünkü dediğiniz gibi ABD, İngiltere var gelişmiş olarak ki ABD de olmuyor sizin durumunuzda. Olan diğer ülkeler de sömürge olacaktır İngilizce resmi dili olanlar için.

Dostum kendi dili ile beraber resmi dili İngilizce olan 53 tane ülke var :D ben demiyorum vikipedia diyor vallaha.

Arkadaşlar kısa bir süre sonra annemin Bulgaristan göçmeni olması sebebiyle çifte vatandaş olacağım. Herhangi bir Avrupa ülkesine gidip hayatımın geri kalanını orada geçireceğim. İngilizce'nin yoğunlukta olduğu Avrupa ülkeleri hangileri?
Guernsey, Malta, Cebelitarık, Man adası, Birleşik Krallık, İrlanda, Sealand.

Geri
Yukarı