İninal vs Papara

Paparanın sözleşmesinde yazıyor yeni güncellemeyle geldi herkesten kesiyor senden nasıl kesmedi ?

Eki Görüntüle 497726
Bir ay içinde on farklı kişiden ödeme almışsınız, aynı ay içinde bu on kişi dışında farklı bir kişiden alınan her ödeme için %3.4 işlem ücreti alınacak diyor. Eğer @Ömer Murat KARACA ödeme almamış, yalnızca ödeme yapmak için kullandıysa ve bir ay içinde on kişilik hesap limitini geçmediyse komisyon ödemez. Papara kullanmadım hiç, politikasını da bilmiyorum ama kesinti yaşamadığını söyleyenler muhtemelen ödeme almak için değil, yapmak için kullananlardır ve ödeme yapmaktan Papara hiçbir zaman komisyon almıyor olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir ay içinde on farklı kişiden ödeme almışsınız, aynı ay içinde bu on kişi dışında farklı bir kişiden alınan her ödeme için %3.4 işlem ücreti alınacak diyor. Eğer @Ömer Murat KARACA ödeme almamış, yalnızca ödeme yapmak için kullandıysa ve bir ay içinde on kişinin hesabı limitini geçmediyse komisyon ödemez. Papara kullanmadım hiç, politikasını da bilmiyorum ama kesinti yaşamadığını söyleyenler muhtemelen ödeme almak için değil, yapmak için kullananlardır ve ödeme yapmaktan Papara hiçbir zaman komisyon almıyor olabilir.
Kimse ile para transferi yapmıyorum sadece internetten alışveriş için kullanıyorum. Belki de bu yüzden çekmemiştir.

Kesinlikle paparaya geçmeli herkes. Ücreti yok denecek kadar az, nakit çekme özelliği ve temassız özelliği var daha ne olsn

Yeni konular

Geri
Yukarı