Papara vs İninal

İninal ilk çıktığı zamanlarda başka bir muadili olmadığı için güzeldi fakat kullanım ücretleri vesaire can sıkabiliyordu. Paparaya yıllar önce geçtim ve gayet memnunum. Özellikle Cashback olayı çok iyi.

Alsın bana sıkıntı yok, kullanım ücreti aylık zaten. Anlaşmalı ATM var yakınımda yükleyince para da kesmiyor. Papara'da ön ödemeli kart için arkalı önlü kimlik istenmesi vs. çok saçma.
Gider kredi kartı alırım.

Alışverişte işlem ücretini ilk defa sizden duydum.
Hocam İninal birde ödeme yaptığınız da komisyon alıyor. Para sömürüyor. Sizi pek etki etmez olabilir ama İninal'in aldığı komisyonu da az para olarak görmeyen çok kişi var. Kimlik bilgileri konusunda haklısınız. Bu arada Papara da Akbank ATM'lerinden ücretsiz Para yatırıp çekme işlemi de yapabiliyor. Haberiniz olsun yani. :)

Hocam İninal birde ödeme yaptığınız da komisyon alıyor. Para sömürüyor. Sizi pek etki etmez olabilir ama İninal'in aldığı komisyonu da az para olarak görmeyen çok kişi var. Kimlik bilgileri konusunda haklısınız. Bu arada Papara da Akbank ATM'lerinden ücretsiz Para yatırıp çekme işlemi de yapabiliyor. Haberiniz olsun yani. :)
Hayır bende neden almıyor komisyon?
Para yüklerken ve aylık kullanımda alıyor. 4 yıldır kullanıyorum.

Ben öyle duymuştum. Peki ininal de temassız kart özelliği var mı? Peki Papara da olan cashback özelliğinin benzeri var mı?

Evet her ikisi de var.
Kartım temassız.
Cashback eskisinden çok daha sık (2 haftada bir gibi) farklı platformlar için getiriliyor.
Örneğin yakın tarihte Trendyol'da 100 TL üzerine %15 iade vardı.

Baktım Youtube Premium için %50 geri ödeme vardı.

Geri
Yukarı