İnşaat mühendisliğinde sınıfa laptop götürmek gerekir mi?

Hayır, mühendislik okuyan çok arkadaşım var, okula götürmeye çok gerek olmadığını söylüyorlar ama genel olarak lazım oluyormuş.

Yani aslında bir proje ödevi falan verdiklerinde evde yapıp flash ile götürebilirm ama tam bilmemekle birlikte inşaat müh.de çizim yapılıyormuş bunu derste laptoptan mı yapıyorlar bilmiyorum evde yapıp bunu da flash ile götürebilir miyim bilmiyorum. Asıl öğrenmek istediğim bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk 2 sene lazım olacağını düşünmüyorum, en azından sınıf içerisinde. Bilgisayarla ilgili dersler için zaten bilgisayar sınıfında olacaksın.

Aynen öyle okulda bilgisayar sınıfları oluyor.
Eğer aile evinde okuyorsan almana gerek bile olmaz bence ama şehir dışına gideceksen almalısın.

İlk 2 sene lazım olacağını düşünmüyorum, en azından sınıf içerisinde. Bilgisayarla ilgili dersler için zaten bilgisayar sınıfında olacaksın.
Yani aslında bi proje ödevi fln verdiklerinde evde yapıp flaş ile götürebilirm ama tam bilmemekle birlikte inşşat mğh de çizim yapılıyomuş bunu derste laptopdan mı yapıyolar bilmiyorum evde yapıp bunuda flaş ile götürebilirmiyim bilmiyorum asıl öğrenmek istediğim bu

Geri
Yukarı