İnsanlar ETS 2'yi nasıl bu kadar uzun süre oynuyor?

Mod indir. Oyunun gerçekciliği artıyor tüm harita DLC'lerini tamamla ProMods indir harita bayağı büyüyor. Direksiyon setin varsa bir de sabah akşam oynanır.

Katılıyorum. Bu oyunu NFS gibi oynayınca zevk alınmaz. 80-90 gidip yakıt tüketimini 30'un altında tutmaya çalışmanın tatlı telaşı bir başka oluyor.

Kesinlikle. Maksimum gerçeklikte oynanması en iyisi. Ben bir sürü mod ile de destekliyorum gerçekçi hissiyat alabilmek için. Motor sesleri, grafik modları, gerçekçi retarder sesi ve gerçekçi süspansiyon gibi modlarla destekliyorum. Multiplayerda oynaması zevkli fakat bazı şahıslar gidiş geliş yolda sakin sakin giderken sollama yapmayı bile bilmedikleri için kafadan direkt dalıp kaza falan yaptırıyorlar. Hız yapmak istiyorsanız Forza veya Assetto Corsa falan oynayın. Bu simulasyon oyunu, gerçekte tır sürüyor gibi oynanması lazım.

Kesinlikle. Maksimum gerçeklikte oynanması en iyisi. Ben bir sürü mod ile de destekliyorum gerçekçi hissiyat alabilmek için. Motor sesleri, grafik modları, gerçekçi retarder sesi ve gerçekçi süspansiyon gibi modlarla destekliyorum. Multiplayerda oynaması zevkli fakat bazı şahıslar gidiş geliş yolda sakin sakin giderken sollama yapmayı bile bilmedikleri için kafadan direkt dalıp kaza falan yaptırıyorlar. Hız yapmak istiyorsanız Forza veya Assetto Corsa falan oynayın. Bu simulasyon oyunu, gerçekte tır sürüyor gibi oynanması lazım.
MP hiç oynamıyorum desem yeridir. Genelde tek başıma oynuyorum. Arkadaşlarımla oynayacaksam konvoy modunda oynuyorum.

Soruyu biraz daha açayım. Euro Truck Simulator 2'yi çok seviyorum ama çok sıkılıyorum, konvoylara katılıyorum, MP'de para kasıyorum araba alıyorum falan filan. Şimdi soru şu, insanlar bu oyuna nasıl 500 600 saat gömüyor? Hani ETS 2 de ne yapıyorsunuz? Forza veya Asetto gibide değil ki böyle oyunda istediğini yap takıl falan. Sürekli aynı şey, yük al götür tekrar et. Bu soruyu sorma mın sebebi, artık bu oyundan sıkılmak istemiyorum, yani 1 saat zevk alıp kapatıyorum 3 gün girmiyorum sonra gaza gelip bir daha giriyorum gene sıkılıyorum. Nasıl 500-600 saat oynuyorsunuz? Ne yapıyorsunuz bu oyunda? Bilmediğim bir şey mi var acaba?
Bilmiyorum yani. Steam'den ilk satın aldığım oyun. 1.8.2.5 sürümü ile başladım bugünlere kadar geldik. Acayip sarıyor, özellikle arkadaşlarla bu arada. Arkadaşın yoksa benim gibi multiplayer oynarsın. Ben genellikle uzun yol yapıyorum. Stuttgart'ta bir tane inşaat şirketi var oradan genellikle yola çıkıyorum. Bazen Rotterdam'dan Scandinavia'ya kadar gidiyorum çift dorse ile. Çok güzel oyun 👍.

Klavye ve mouse ile oynuyorum.

Bilmiyorum yani. Steam'den ilk satın aldığım oyun. 1.8.2.5 sürümü ile başladım bugünlere kadar geldik. Acayip sarıyor, özellikle arkadaşlarla bu arada. Arkadaşın yoksa benim gibi multiplayer oynarsın. Ben genellikle uzun yol yapıyorum. Stuttgart'ta bir tane inşaat şirketi var oradan genellikle yola çıkıyorum. Bazen Rotterdam'dan Scandinavia'ya kadar gidiyorum çift dorse ile. Çok güzel oyun 👍.

Klavye ve mouse ile oynuyorum.
Multiplayer dışında hiç sarmıyor hocam, özellikle kalabalık yerlerde takılıp, konvoylara katılıyorum.

Geri
Yukarı