Instagram hesabı çalındı

Daha fazla  
Meslek
2. el elektronik alım satım ( Telefon, Laptop vs. )
Selam dostlar,
2 sene oldu fakat buraya konu açmak yeni aklıma geldi belki yardımınız dokunur.
Instagram'da büyütmeye çalıştığım bir sayfam vardı iyi de büyütmüştüm.
Fakat çalındı e-posta'sı değiştirilmiş.
Bu konuda ne yapabilirim bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?

Dosya Ekleri

• ÇALINAN.PNG
    ÇALINAN.PNG
    18,6 KB · Görüntüleme: 67
Hocam telefonda trojan veya başka virüs olabilir önce sakince tarama yapın. Sonra size bir link vs geldi mi tıkladıysanız yapacak bişi yok sanırım adam şifreyi felan değiştirmiş. 2sene önceki olaya biz ne yapalım olan olmuş ölen ölmüş.:(

Düşük ihtimal ama brute force ile şifreyi bulabilirsiniz belki. Tabii hesap çalmayı başaran kişi önlem almıştır fakat belki gözünden kamıştır.

Hocam telefonda trojan veya başka virüs olabilir önce sakince tarama yapın. Sonra size bir link vs geldi mi tıkladıysanız yapacak bir şey yok sanırım adam şifreyi falan değiştirmiş. 2sene önceki olaya biz ne yapalım olan olmuş ölen ölmüş.:(

2 senedir ara ara deniyorum geri almayı. Şansımı bir de burada deneyim dedim

Düşük ihtimal ama brute force ile şifreyi bulabilirsiniz belki. Tabii hesap çalmayı başaran kişi önlem almıştır fakat belki gözünden kamıştır.
O dediğiniz tam olarak nasıl oluyor ?

2 senedir ara ara deniyorum geri almayı. Şansımı bir de burada deneyim dedim

O dediğiniz tam olarak nasıl oluyor ?
Belli başlı programlar ile şifresini kırmak istediğiniz hesabın adını yazıyorsunuz. Ardından denenecek olan şifrelerin olduğu metin dosyasını uygulamaya yüklüyorsunuz ve başlat diyince girdiğiniz şifreleri uygulama teker teker deniyor. Biraz hack dediğimiz etik olmayan davranış olduğu için detaylı anlatmıyorum lakin internette bir çok videosu var Brute Force'un nasıl yapıldığına dair. Yani çok da bir şey beklemeyin derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı